GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin DriveAssist 51 LMT-S

Garmin DriveAssist 51 LMT-S

5” skārienjūtīgs multi-touch ekrāns
Detalizētas Eiropas ceļu kartes
Bezmaksas karšu atjauninājumi uz mūžu
Smartphone Link mobilās lietotnes atbalsts - satiksmes informācija (ieskaitot Baltijas valstis), reālā laika informācija par auto stāvvietu pieejamību un izcenojumu lielāko pilsētu centros un laika apstākļu prognozes
Iebūvēts videoreģistrators ar G sensoru, kas saglabā video pie trieciena
Garmin RealVision funkcija ataino galamērķa atrašanās vietu kameras ekrānā
Priekšējās Sadursmes Brīdinājumi un Brīdinājumi par Izslīdi no Braucamās Joslas
Travelapse funkcijapārveido stundām garu video dažu minūšu konspektā
Bluetooth atbalsts - viedie ziņojumi, brīvroku zvani, LiveTrack funkcija
Wi-Fi atbalsts ērtai karšu un programmatūras atjaunināšanai
Vienkārši atrodamas adreses un miljoniem intereses punktu (ieskaitot Foursquare un TripAdvisor datu bāzes)
Aktīva pareizās joslas izvēles funkcija ar krustojuma pārlūku
"Real Directions" funkcija: balss norādes pagriezienam aiz pagrieziena ar ielu nosaukumu nosaukšanu
Savietojams ar Garmin BaseCamp bezmaksas kartogrāfijas programmu
Ekrāns, kas rāda ātruma ierobežojumu, pašreizējo ātrumu un precīzu ierašanās laiku
Brīdinājumi autovadītājam par asiem pagriezieniem, dzelzceļa pārbrauktuvēm, skolām u.c. pastiprinātas bīstamības vietām
Brīdinājums par iespējamu autovadītāja nogurumu
Savienojamība ar saderīgu Garmin viedpulksteni naviģēšanas turpināšanai arī pēc automašīnas atstāšanas
Ziņojumu nosūtīšana iestatītām kontaktpersonām, ja noticis negadījums
Navigācijas vadāmība ar balsi
Iespēja pieslēgt informatīvās video kameras (aizmugurējā skata kameras, mazuļu uzraudzīšanas kameras)

Attēli

navigacija/original/images_1.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

2017. gada Drive Advanced sērijas navigācijas ierīce ar iebūvētu videoraģistratoru

  • GPS navigators automašīnai ar iebūvētu videoreģistratoru, padziļinātiem brīdinājumiem autovadītājiem, piemēram - Priekšējās Sadursmes Brīdinājumu8, un 5" skārienjūtīgu, kapacitīvu, pinch-to-zoom  ekrānu
  • Iepriekšēji ielādētas Eiropas ceļu kartes ar bezmaksas karšu atjauninājumiem1
  • Nodrošina ar reālā laika pakalpojumiem2, piemēram - informāciju par auto novietošanu stāvvietā3 un laika apstākļu prognozi 
  • Aplūkojiet reālā laika informāciju par auto novietošanas izcenojumiem un vietu pieejamību autostāvvietās uz ielas, kad tuvojaties savam galamērķim 
  • Iebūvēts videoreģistrators ar turpinošos ierakstu veic jūsu brauciena videoierakstu, automātiski saglabājot failus pie trieciena; GPS, savukārt, piefiksē, kur un kad notikums ir noticis 
Garmin DriveAssist
Izbaudiet kameras funkcijas, izmantojot Garmin DriveAssist, GPS navigatoru ar iebūvētu videoreģistratoru. Šim navigatoram ir viedas funkcijas, piemēram Bluetooth® brīvroku zvani4 un reālā laika pakalpojumi, plus - brīdinājumi autovadītājiem, izmantojot iebūvēto kameru. Nākotne ir jūsu Drive navigatorā! Tikai skatieties uz priekšu un brauciet!
 

Iebūvēts videoreģistrators

Piefiksētām liecībām, kad jums tās ir nepieciešamas visvairāk, Garmin DriveAssist ir iebūvēta, kompakta videoreģistratora kamera, kas veic turpinošos jūsu brauciena ierakstīšanu. Negadījumu noteikšanas funkcija ar G sensoru automātiski saglabā video uzņēmumus pie trieciena. GPS ieraksta precīzus negadījuma laika un atrašanās vietas datus. Ierīce ir komplektēta ar nomaināmu microSD™ atmiņas karti un ierīce viegli var atskaņot uzņemto video pati savā ekrānā. Vai arī - jūs varat izmantot bezmaksas VIRB® lietotni, lai noskatītos video vēlāk - uz atbilstoša viedtālruņa vai planšetdatora. 

 

Jūsu Drive ierīces reālā laika pakalpojumi

Apmāniet satiksmes sastrēgumus, izmantojot laiku ietaupošus, alternatīvus apbraukšanas ceļus! Pēc tam, pateicoties reālā laika informācijai, tērējiet mazāk laika, riņķojot ap kvartālu un meklējot, kur novietot automašīnu. Lai izmantotu satiksmes informāciju, iegūtu norādes par maršruta pārstādīšanu un aktuālas laika apstākļu norādes, lejupielādējiet bezmaksas Smartphone Link lietotni, kas savienojas ar Garmin DriveAssist ierīci no jūsu viedtālruņa. Jums tuvojoties savam galamērķim, samaziniet stresu savā braucienā, laicīgi aplūkojot ierīcē informāciju par stāvvietu izcenojumu un pieejamību publiskajās stāvvietās uz ielas. Smartphone Link lietotne piedāvā arī LiveTrack2 funkciju, kas ļauj autovadītājiem dalīties savā atrašanās vietā ar draugiem, sniedzot viņiem iespēju redzēt jūsu atrašanās vietu ikdienas darbu laikā vai arī izbraucienā ar ģimeni. Funkcijas darbojas arī Baltijā. 
 

Brīdinājumi autovadītājiem ar kameras palīdzību

Izmantojiet inovatīvās brīdinājumu funkcijas, kas ir pieejamas tikai Garmin DriveAssist ierīcē! Kad jūsu automašīna ir apstājusies satiksmē, "Go" brīdinājums informēs jūs, kad satiksme auto priekšā ir sākusi kustēties. Priekšējās Sadursmes Brīdinājumi8 informēs jūs, ja braucat pārāk tuvu priekšā braucošajam auto. Ja izslīdēsiet no savas braukšanas joslas pretim braucošajā satiksmē, dzirdēsiet Izslīdes no Joslas Brīdinājumus8. Viegla naviģēšana starp grūti salasāmiem ēku numuriem, pateicoties Garmin Real Vision™ funkcijai. Kad tuvojaties savam galamērķim, kas atrodas sarežģītākā sasniedzamībā, jūsu ierīces ekrāns pārslēgsies uz kameras skatu, ar košu bultiņu atainojot vietu, kurp jums jādodas.
 

Vieda savienojuma funkcijas

Kad jūs sinhronizējat savu Bluetooth atbalstošo viedtālruni ar Garmin DriveAssist, jūs iegūstat lieliskas funkcijas, kas palīdz jums saglabāt kontaktu ar apkārtējo pasauli, pat tad, ja turat rokas uz stūres. Veiciet brīvroku zvanus un saņemiet pielāgojamus viedos ziņojumus sava navigatora ekrānā. Tas nozīmē, ka jūs redzat ienākošos zvanus, SMS un kalendāros atgādinājumus, necenšoties aizsniegt savu tālruni. 
 

Balss aktivizēta navigācija

Vai jums ir nepieciešamas norādes par braukšanas virzienu? Garmin DriveAssist iekļauj sevī ar balsi aktivizējamu navigāciju, kas atbild uz jūsu komandām un tad sniedz norādes uz vietu, kurp vēlaties doties. 

 

Wi-Fi atjauninājumu funkcijas

Mēs piedomājam, lai karšu un programmatūras atjaunināšana jūsu ierīcē būtu ērta, īpaši tagad - kad Garmin DriveAssist ir ietverts Wi-Fi. Kad ir iznācis jauns atjauninājums un ierīce ir savienota ar jūsu mājas bezvadu tīklu, tā automātiski uzrādīs jums atbilstošu ziņojumu. Tas dara jums zināmu, ka varat pieslēgt ierīci pie uzlādes rozetes un ļaut ierīcei atjaunināt informāciju uzlādes laikā. Pēc tam jūs atkal būsiet gatavs doties ceļos.
 

Brīdinājumi autovadītājam: ziniet, kas atrodas jums apkārt!

Lai veicinātu drošu braukšanu un uzlabotu informētību uz ceļiem, Garmin DriveAssist nodrošina ar brīdinājumiem autovadītājiem par asiem pagriezieniem, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā, dzelzceļa pārbrauktuvēm un vietām uz ceļa, kur to var šķērsot dzīvnieki. Papildus, navigators informēs jūs par to, ka braucat pretējā braukšanas virzienā uz vienvirziena ceļa vai ielas, ka jums tuvumā atrodas skola vai skolas teritorija. Saņemiet informāciju par tuvumā esošiem sarkanās gaismas vai ātruma fotoradariem6 un pat iegūstiet brīdinājumus par iespējamu nogurumu7, kas ieteiks jums atbilstošas vietas atpūtai pēc vairākām stundām uz ceļa bez atpūtas.
 

Vairāk navigācijas funkciju no jūsu Garmin viedpulksteņa

Kad jūs sapārojat šo navigatoru ar jūsu saderīgo Garmin viedpulksteni (iegādājams atsevišķi), jūs varat iegūt navigācijas norādes tieši uz savas plaukstas locītavas, pat pēc tam, kad esat novietojis stāvvietā savu automašīnu un dodaties uz savu galamērķi. Jūs varat iegūt arī noderīgus brīdinājumus savā viedpulkstenī. Nebaidieties par sava auto nozaudēšanu pārpildītā stāvvietā - jūsu viedpulkstenis nodrošina ar kompasa norādēm no atstātā auto līdz jūsu galamērķim un arī atpakaļ. 

 

Ziņojumi par negadījumiem

Rodiet sev un jūsu mīļajiem kaut nelielu prāta mieru, zinot, ka, ja notiks negadījums, viņi tiks tūlītēji informēti. Vienkārši norādiet paša izvēlētos kontaktus un viņi automātiski saņems SMS4, ja vien jūs neatcelsiet šo ziņu pirms nosūtīšanas. Ziņā tiek iekļauta arī informācija ar norādi kartē, kur negadījums ir noticis.

 

Izdzīvojiet braucienu no jauna, izmantojot Travelapse™

Izmantojiet iebūvēto videoreģistratoru, lai uzņemtu stilīgu video savam nākamajam tūrisma braucienam. Travelapse funkcija uzņem jūsu garo, ainavisko braucienu un ļauj jums izmantot bezmaskas VIRB lietotni jūsu viedtālrunī, lai saglabātu īsu tā konspektu. Pēc tam ir tik vienkārši dalīties savā piedzīvojumā sociālajā tīmeklī vēl un vēl.

 

TripAdvisor® papildina jūsu izbraucienus

Kad neatrodaties pazīstamā vietā, ir labi, ja ir rokā kas tāds, kas var norādīt pareizo virzienu. Tādēļ mēs ievietojām TripAdvisor funkciju jūsu Garmin DriveAssist navigatorā. Aplūkojiet ceļojumu interešu punktu vērtējumus, piemēram - par viesnīcām, restorāniem un izklaides vietām visa maršruta garumā vai jūsu galamērķa tuvumā. No pasaulē lielākās vietnes ceļojumiem jūsu automašīnā; mēs palīdzam uzmeklēt apstāšanās vietas, kas kļūs par daļu no jūsu galamērķa. Uzmeklējiet jaunas pieturvietas, izmantojot arī iebūvēto Trip Planner maršruta plānošanas rīku, kas pievieno papildus jautrību ceļojumos ar mašīnu, iesakot interesantas pieturvietas visa ceļa garumā.
 

Draudzīgi norādījumi no Garmin Real Directions™

Garmin Real Direction viegli saprotamās balss norādes izmanto atpazīstamus orientierus, ēkas un ceļa zīmes kā papildus atsauces izrunātiem ielu nosaukumiem, ļaujot iegūt tik viegli uztveramus norādījumus, kā tos teiktu jums līdzās sēdošs draugs. Vairs nav nepieciešamības samiegt acis, cenšoties izlasīt ielas nosaukumu, jo Garmin Real Directions saka jums: "Pagriezieties pa kreisi pēc degvielas uzpildes stacijas!" vai "Pagriezieties pa labi pēc sarkanās ēkas!" Sekošana norādēm vēl nekad nav bijusi vienkāršāka. Funkcija gan nav pieejama visās ierīces valodās. 

 

Saderība ar Garmin aizmugurējā skata kamerām

Pilnīgam navigācijas komplektam, Garmin DriveLuxe ir savienojams ar BC™ 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru (iegādājama atsevišķi; ieteicama profesionāla uzstādīšana). Kad esat to uzstādījis, jūs ērti varat to izmantot, lai redzētu automašīnas, kājāmgājējus un citus šķēršļus, kad izbraucat atpakaļgaitā. 

 

Augstas kvalitātes kartes

Kartes kvalitāte nosaka atšķirību starp galamērķa atrašanu un nomaldīšanos. Augstas kvalitātes HERE karšu dati nodrošina jūsu Garmin ierīci ar iespēju sniegt jums informāciju, kas jums nepieciešama, kad jums tā ir nepieciešama visvairāk - samaziniet uztraukumus uz ceļa, izvairoties no sastrēgumiem uz ceļa un mazāk pavadiet laiku automašīnā.
 
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922