GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin Drive 52

Garmin Drive 52

5" skārienjutīgs, rezistīvs ekrāns.
Pilna Eiropas ceļu karte ar atjauninājumiem.
FM satiksmes informācija (tikai Drive 52 MT modelī).
Reālā laika pakalpojumi (Live Traffic satiksmes informācija, Live Parking informācija par automašīnas novietošanu u.c.) savienojumā ar saderīgu viedtālruni.
GPS un Galileo atbalsts labākai satelītu uztveršanai.
Brīdinājumi autovadītājam par ātruma ierobežojumiem, skolu zonām, pārbrauktuvēm u.c.
TripAdvisor un Foursquare datu bāzes.
Up Ahead funkcija, kas ataino ēstuves, DUS un pilsētas maršrutā.

Attēli

navigacija/original/pd-02-lg-56067cd2-4d26-4581-8253-ea21d2692bdd.jpg
 

Video

 

Pieejamība

uz vietasIr uz vietas veikalā
 

Apraksts

 • Viegli lietojamā navigācijas ierīce iekļauj sevī detalizēto karšu atjaunināšanu. Tās pilns pārklājums ir aplūkojams šeit.
 • Ērtas izvēlnes ekrānā un gaišas, viegli uztveramas kartes.
 • Ietverti jaunākie brīdinājumi par fotoradariem maršrutā.
 • Bezmaksas satiksmes informācija no RDS-TMC sistēmā (tikai MT modelī). Satiksmes informācijas pārklājums ir aplūkojams šeit.
 • Nodrošina ar tādiem pakalpojumiem reālajā laikā1 kā Live Traffic satiksmes informāciju1 un Live Parking funkciju automašīnas novietošanai stāvvietā2.
 • Ierīce ietver sevī TripAdvisor® novērtējumus no ceļotājiem un miljoniem intereses punktu no Foursquare®.
 • Nodrošina ar izrunātām norādēm pagriezienu pēc pagrieziena, pateicoties Garmin Real Directions™ funkcijai, balstoties uz atpazīstamiem orientieriem maršrutā un veicinot drošāku braukšanu.
 
 
Izmantojot viegli lietojamas un saprotamas izvēlnes un kartes, Garmin Drive 52 ļauj jums aplūkot norādes pagriezienu pēc pagrieziena savā košajā, skārienjutīgajā 5” ekrānā. Ierīce nodrošina ar karšu atjauninājumiem un noderīgiem brīdinājumiem autovadītājiem, veicinot drošu braukšanu.
 

Reālā laika pakalpojumi jūsu brauciena laikā

 
 
Esiet gudrāks par satiksmi un apbrauciet sastrēgumus, izmantojot laicīgus brīdinājumus, kas iesaka alternatīvus maršrutus, ļaujot jums izvairīties no braucienā esošajiem remontdarbiem un satiksmes negadījumiem. Tad, ar papildus reālā laika informāciju, tērējiet mazāk laika, rinķojot pa ielām, automašīnas novietošanas nolūkos. Lai iegūtu brīdinājumus par satiksmi, brīdinājumus par stacionārajiem fotoradariem un laika apstākļu prognozes, lejupielādējiet Smartphone link lietotni, kas savieno jūsu Garmin Drive navigatoru ar jūsu saderīgo viedtālruni. 
 

Veidojiet savus ceļojumus ar automašīnu labākus, izmantojot TripAdvisor!

 
 
Aplūkojiet TripAdvisor ceļotāju novērtējumus viesnīcām, restorāniem un izklaides vietām visa maršruta garumā vai netālu no jūsu galamērķa.
 

Jauni veikali un restorāni.

 
 
Šajā navigācijas ierīcē ir iepriekšēji ielādēti Foursquare dati, padarot miljoniem jaunu un populāru vietu uzmeklēšanu vienkāršu.
 

Brīdinājumi autovadītājiem – esiet informēts par to, kas notiek jums apkārt!

 
 
Lai veicinātu drošu braukšanu un uzlabotu autovadītāja informētību par apkārt notiekošo, brīdinājumi autovadītājam sniegs jums informāciju par maršrutā tuvumā esošajiem asiem pagriezieniem, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā, stacionārajiem fotoradariem, pārbrauktuvēm u.c.
 

Garmin Real Directions.

 
 
Viegli saprotami, izrunāti norādījumi pagriezienu pēc pagrieziena vada jūs kā draugs, izmantojot ielu nosaukumus un atpazīstamus orientierus. Funkcija gan netiek atbalstīta visos reģionos un ierīces valodās.
 

Ziniet, kas atrodas jums priekšā.

 
 
Noderīga Up Ahead funkcija ļauj jums pārskatīt pieturvietas pusdienām, degvielas uzpildīšanai un citām nepieciešamām darbībām jūsu maršrutā, neatstājot galveno kartes lapu ekrānā.  
 

Uzmeklējiet tieši to vietu, kurp vēlaties doties!

 
 
Direct Access funkcija atvienkāršo došanos uz sarežģītiem galamērķiem, piemēram, lidostām vai iepirkšanās centriem. Funkcija vada jūs pat cauri autostāvvietām, lai uzmeklētu jūsu galamērķim tuvāko ieeju.
 

Vieglāka meklēšana, ātrāka atrašana.

 
Meklēšanas lauks ierīces ekrānā padara adrešu un miljoniem intereses punktu uzmeklēšanu vienkāršu. Ja neesat pareizi ievadījis vaicājumu, ierīce atainos rezultātus, kas visvairāk sakrīt ar jūsu ievadīto tekstu.
 

Kartes

Eiropa , bez Krievijas
 

Komplektācija

 • Garmin Drive 52
 • Stiprinājums ar piesūcekni
 • Satiksmes datu uztvērējs/strāvas kabelis (Drive 52 MT)
 • Strāvas kabelis (Drive 52 MT-S)
 • USB kabelis
 • Darba uzsākšanas pamācība
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2024 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922