GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
GARMIN eTrex 20X

GARMIN eTrex 20X

Leģendārā tūrisma navigācijas ierīču sērija tagad ir vēl labāka

Ūdensizturīgs (IPX7)
Triecienizturīgs
Krāsains, augstas izšķirtspējas ekrāns
Iespēja pievienot detalizētas kartes
Iepriekšēji ielādēta Austrumeiropas Garmin TopoActive karte ar reljefa izēnojumu
Laukuma aprēķināšana
25 stundas baterijas darbības laiks
Augstas jutības pakāpes uztvērējs
USB savienojums ar datoru
Savietojams ar Garmin BaseCamp bezmaksas kartogrāfijas programmu
Informācija par saules un mēness lēktiem un rietiem
GLONASS satelītu sistēmas atbalsts
BlueChart g2® jūras kartogrāfijas atbalsts
3.7 GB iebūvēta atmiņa
microSD™ atmiņas kartes atbalsts
Savietojamība ar „Garmin custom maps”
Savietojams ar "Garmin Birds Eye"

Attēli

navigacija/original/eTrex_20_11.jpg
navigacija/original/eTrex_20_10.jpg
navigacija/original/eTrex_20_9.jpg
navigacija/original/eTrex_20_8.jpg
navigacija/original/eTrex_20_7.jpg
navigacija/original/eTrex_20_6.jpg
navigacija/original/eTrex_20_5.jpg
navigacija/original/eTrex_20_4.jpg
navigacija/original/eTrex_20_3.jpg
navigacija/original/eTrex_20_2.jpg
navigacija/original/eTrex_20_1.jpg
 

Pieejamība

uz vietasIr uz vietas veikalā
 

Apraksts

Populāra rokas GPS ierīce ar uzlabotu ekrānu un iepriekšēji ielādētām kartēm

  • 2,2 collu kristāldzidrs ekrāns
  • Iepriekšēji ielādēta Austrumeiropas Garmin TopoActive karte ar reljefa izēnojumu
  • Augstas jūtības GPS uztvērējs ar HotFix® un GLONASS atbalstu
  • 4 GB iebūvētā atmiņa ar iespēju to paplašināt ar microSD™ atmiņas karti (iegādājama atsevišķi)
  • Pasaules pamatkarte ar izēnotu reljefu

eTrex 20x ir populārā eTrex 20 modeļa uzlabojums, ar palielinātu ekrāna izšķirtspēju un lielāku iebūvēto atmiņu, lai uzglabātu vairāk karšu. Iepriekšēji ielādētā Garmin TopoActive karte atbalsta un uzlabo plašu ārpustelpu aktivitāšu klāstu, piemēram - pastaigas kalnos, slēpņošanu (geocaching), velosportu, alpīnismu un makšķerēšanu. eTrex 20x piemīt labākas funkcijas, salīdzinot ar eTrex 20, bet tas saglabā vieglu lietošanu, pieejamu cenu un leģendāru izturību.

Redziet ceļu

eTrex 20x ir uzlabots ar 2,2 collu, 65K krāsainu, saulē salasāmu ekrānu. Izturīgs un drošs pret nokrišņiem, eTrex 20x ir veidots, lai izturētu skarbos apstākļos. Tam ir uzlabota vadāmība, bet saglabāta spēja darboties putekļu, dubļu, mitruma vai ūdens ietekmē.

Dodieties jebkur

Jūs varat pievienot savu eTrex 20x teju pie jebkā, izmantojot plašu pieejamo stiprinājumu klāstu. Izmantojiet atsevišķi iegādājamo auto stiprinājumu kopā ar City Navigator NT® ceļu kartēm, lai  veiktu braucienus ar norādēm pagriezienu pēc pagrieziena, vai izmantojiet izturīgu stiprinājumu savam motociklam vai kvadraciklam. Jūs pat varat piestiprināt ierīci laivā saviem makšķerēšanas vai burāšanas ceļojumiem.

Izmantojiet jebkur pasaulē

Jaunie eTrex sērijas modeļi var sekot GPS un GLONASS satelītiem vienlaicīgi - tie spēj pievienoties līdz pat par 24 satelītiem vairāk, nekā izmantojot tikai GPS sistēmu. Svarīgi -  laiks, kas ierīcēm nepieciešams, lai pievienotos satelītiem, ir par 20% īsāks, ja izmantojat abas satelītu sistēmas. Ar to augstas jūtības ENGOS atbalsta GPS uztvērējiem un HotFix satelītu precizitāti,  jaunie eTrex modeļi nosaka jūsu atrašanās vietu ātri un precīzi un saglabā tās GPS pozīciju pat spēcīga aizsega apstākļos un aizās.

Ielādēta Garmin TopoActive Map karte

eTrex 20x ir komplektēts ar jaunu Garmin TopoActive* karti Austrumeiropai, kas ir lieliski piemērota jūsu pirmajiem tūrisma piedzīvojumiem ar GPS. Karte nodrošina ar noderīgu nepieciešamo tādām aktivitātēm kā kalnos kāpšana vai velotūrisms. Tā ir maršrutējama un uzrāda izmaiņas augstumā*. 

Garmin TopoActive Austrumeiropas karte iekļauj sevī 23 valstis: Albāniju, Baltkrieviju, Bosniju un Hercegovinu, Bulgāriju, Horvātiju, Čehiju, Igauniju, Grieķiju, Ungāriju, Kosovu, Latviju, Lietuvu, Maķedoniju, Moldovu, Melnkalni, Poliju, Rumāniju, Krieviju/Kaļiņingradas apgabalu, Serbiju, Slovākiju, Slovēniju, Turciju un Ukrainu.

Izmantojiet microSD™ atmiņas karšu ieeju ierīcē, lai tai pievienotu papildus kartes, piemēram, TOPO kartesBlueChart® g2 vai citas jūras un ūdeņu kartesCity Navigator® NT ceļu kartes. eTrex 20x atbalsta arī BirdsEye Satellite Imagery satelītuzņēmumus to lejuplādei ierīcē un pievienošanai jau esošajām kartēm.

Atrodiet jautrību

eTrex 20x atbalsta slēpņošanas GPX failus nebeidzamiem slēpņošanas (geocaching) piedzīvojumiem. Apmeklējiet Geocaching.com mājaslapu,lai lejuplādētu slēpņus tieši savā ierīcē, tad - dodieties slēpņu "medībās"! eTrex 20x saglabā visu pamatinformāciju, ieskaitot slēpņa atrašanās lokāciju, apvidu, grūtības pakāpi, ieteikumus un aprakstus. Slēpņojot bez papīra, jūs ne tikai palīdzat apkārtējai videi un dabai, bet arī atbrīvojaties no manuālas koordinātu ievades.

Saplānojiet savu nākamo ceļojumu

Izmantojiet BaseCamp™ - mūsu bezmaksas programmu ceļojumu plānošanai, lai aplūkotu un organizētu kartes, maršrutus un vēl vairāk. Jūs pat varat izveidot piedzīvojumus Garmin Adventures un dalīties tajos ar saviem draugiem, ģimeni un citiem ceļotājiem. BaseCamp programma uzrāda topogrāfiskās kartes datus jūsu datora ekrānā 2D vai 3D, plus, programma ir spējīga atainot satelīt-attēlus, ja pie tās ir pievienota ierīce ar BirdsEye Satellite Imagery datiem.

* Garmin TopoActive karte ir balstīta uz OSM (OpenStreetMap) datiem. Kartes kvalitāte ir spēcīgi atkarīga no vietējā karšu pārklājuma. Garmin nevar garantēt šo karšu kvalitāti un pilnību.

 

Kartes

iepriekšēji ielādēta Austrumeiropas Garmin TopoActive karte ar reljefa izēnojumu
 

Komplektācija

  • eTrex 20x
  • USB kabelis
  • Lietošanas pamācība
 

Pamācība

latviskiпо русскиenglish
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2024 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922