GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin Dash cam 57

Garmin Dash cam 57

1440p HD (60 fps) ieraksts
GPS uztvērējs (piefiksē atrašanās vietu un laiku)
G-sensors nosaka triecienus un saglabā video ierakstus to brīdī
Brīdinājumi par iespējamu priekšējo sadursmi un izslīdi no braucamās joslas
Brīdinājumi par stacionārajiem fotoradariem un sarkanās gaismas radariem*
Wi-Fi atbalsts bezvadu sinhronizācijai ar mobilo lietotni saderīgā viedtālrunī
2,0" LCD ekrāns
Video un foto ieraksts microSD atmiņas kartē
Foto uzņemšanas funkcija
Iebūvēts mikrofons
Uzlādējamā litija jonu akumulatora darbība: līdz 30 minūtēm
Kontrole ar balsi
Travelapse funkcija atvienkāršo dalīšanos ar uzņemto braucienu
Autonovietošanas režīms ieraksta video, kad piefiksē kustību novietotas automašīnas tuvumā (nepieciešams atsevišķi iegādājams kabelis)
Uzņemtā video aplūkošana pašā ierīcē un datorā

Attēli

navigacija/original/dash cam 55.jpg
 

Video

 

Pieejamība

uz vietasIr uz vietas veikalā
 

Apraksts

Kompakts un diskrēts videoreģistrators ar GPS atbalstu

 • Neliels un neuzkrītošs, kad nostiprināts pie vējstikla
 • Augstas kvalitātes 3,7 megapikseļukamera ar 1440p video ierakstu; darbojas pat slikta apgaismojuma apstākļos
 • Brīdinājumi par priekšējās sadursmes risku un izslīdēšanu no braucamās joslas1, papildus - brīdinājumi par tuvumā esošiem sarkanās gaismas unātruma fotoradariem2
 • GPS atbalsts ar automātisku negadījuma noteikšanu (G sensors) saglabā video ierakstu pie trieciena, lai atainotu kur un kad negadījums ir noticis
 • Kontrole ar balsi3 ļauj jums uzsākt/apstādināt ierakstu, veikt fotouzņēmumus un citas darbības - izmantojot savu balsi

 

 

Kontrolējiet ierīci ar savu balsi

 

Kontrolējiet videoreģistratoru ar savu balsi un turiet rokas uz stūres. Sakiet: "Ok, Garmin", lai saglabātu video, uzņemtu fotouzņēmumu, uzsāktu/pārtrauktu audio ierakstu un uzsāktu/pārtrauktu Travelapse funkcijas darbību.

 

Ieraksta augstas kvalitātes 1440p HD video ierakstus

Garmin Dash Cam 56 ir viegli lietojams, augstas izšķirtspējas videoreģistrators ar 2,0" LCD ekrānu. Ar savu platleņķa objektīvu, tas saglabā visu ceļu un iekļauj ierakstā GPS datus laika un atrašanās vietas informācijai, norādot tieši kur un kad negadījums ir noticis. Paļaujieties uz savu Dash Cam 56, lai saglabātu video ar augstu detalizācijas līmeni gan gaišos, gan nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Piestipriniet kameru pie vējstikla un ierakstiet savu braucienu ar 1440p izšķirtspēju. Dash Cam ieraksta turpinošos cilpu, izmantojot komplektēto, nomaināmo microSD™ atmiņas karti. Lai paplašinātu atmiņu, ievietojiet ierīcē ietilpīgāku microSD atmiņas karti (iegādājama atsevišķi; ierīce atbalsta līdz 128 GB; nepieciešama vismaz 10. ātruma klase). Atskaņojiet uzņemto video tieši ierīces ekrānā vai vēlāk - savā datorā.

 

Jūsu aculiecinieks, kurš nekad nemirkšķina

 

Nav vajadzības uztraukties par ieraksta uzsākšanu un apstādināšanu - ja Garmin Dash Cam 56 ir pievienots strāvas padevei automašīnā, tas uzsāk video ierakstu automātiski un saglabā uzņemto, ja notiek trieciens.

Viss video tiek "apzīmogots" ar laika un vietas datiem, lai jūs zinātu, kur tieši notikums ir noticis. Kad aplūkojat uzņemto savā datorā, jums būs pieejami dati par video uzņemšanas koordinātām, datumu, laiku, braukšanas ātrumu un kustības virzienu.  

Garmin Dash Cam 56 ietver sevī automātisku negadījuma noteikšanas funkciju (G sensors), lai kamera, ja tiek noteikts trieciens, zinātu saglabāt pašreizējos, iepriekšējos un nākamos video ierakstus, tādējādi saglabājot visu notikumu. Visa šī informācija tiek uzglabāta komplektētajā 10. ātruma klases microSD atmiņas kartē.

Transporta līdzekļa vai īpašuma bojājumu tuvplānu veikšanai, noņemiet Garmin Dash Cam 56 no tā stiprinājuma un veiciet fotouzņēmumus.

 

Dalieties savā braucienā, izmantojot Travelapse™

 

Travelapse video uzņemšanas funkcija nodrošina ar vienkāršu un jautru veidu kā ierakstīt un dalīties savos piedzīvojumos, savietojot stundām ilgus braucienus minūšu garos svarīgāko mirkļu konspektos.

 

Sinhronizējiet savus video bez vadiem ar savu viedtālruni

 

Garmin Dash Cam 56 ir iebūvēts Wi-Fi®, lai jūs bez vadiem varētu sinhronizēt video ar savu saderīgo viedtālruni, kurā ir lejupielādēta bezmaksas VIRB® lietotne. Šī iespēja padara video dalīšanos ar draugiem, apdrošinātājiem un policiju izteikti vienkāršu.

 

Brauciet, zinot, kas notiek jums apkārt

 

Garmin Dash Cam 56 piedāvā noderīgus brīdinājumus par apkārt notiekošo, veicinot drošu auto vadīšanu. Brīdinājums par iespējamu priekšējo sadursmi1 informē jūs, ja braucat pārāk tuvu priekšā braucošajai automašīnai. Brīdinājums par izslīdēšanu no braucamās joslas1 ziņo jums, ka lēnām izslīdat no savas braucamās joslas. Brīdinājumi par sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem2 ziņo par tuvumā esošiem atbilstošajiem fotoradariem. Iegūstiet regulāri atjauninātu informāciju par fotoradaru atrašanās vietām, abonējot Cyclops™ datu bāzi, kas tiek apstrādāta katru dienu un satur informāciju par fiksētajiem sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem. Tad, kad esat apstājies krustojumā vai sastrēgumā, ierīce ziņos jums, kad satiksme jums priekšā atkal ir kustībā.

 

Uzraugiet savu automašīnu stāvvietā

Autonovietošanas režīms uzrauga jūsu automašīnas apkārtni, kamēr jūsu automašīna ir novietota stāvēšanai un tās dzinējs ir izslēgts. Ierīce automātiski uzsāk ierakstu, ja un kad tiek piefiksēta kustība. Funkcijai ir nepieciešams atsevišķi iegādājams autonovietošanas kabelis un ieteicama tā profesionālā uzstādīšana.

 
 

Komplektācija

 • Garmin Dash Cam 57
 • Zema profila magnētisks stiprinājums
 • Strāvas kabelis automašīnā
 • USB kabelis
 • microSD™ atmiņas karte
 • Darba uzsākšanas pamācība
 

Pamācība

latviski
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2024 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922