GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin Drivesmart 65 LMT-S

Garmin Drivesmart 65 LMT-S

6,95" skārienjutīgs, "multi-touch" ekrāns (edge-to-edge).
Pilna Eiropas ceļu karte ar atjauninājumiem.
Digitālā satiksmes informācija (tikai DriveSmart 65 MT-D modelī).
Reālā laika pakalpojumi (Live Traffic satiksmes informācija, Live Parking informācija par automašīnas novietošanu u.c.) savienojumā ar saderīgu viedtālruni.
GPS un Galileo atbalsts labākai satelītu uztveršanai.
Bluetooth un Wi-Fi savienojumi.
Brīdinājumi autovadītājam par ātruma ierobežojumiem, skolu zonām, pārbrauktuvēm u.c.
TripAdvisor un Foursquare datu bāzes.
Up Ahead funkcija, kas ataino ēstuves, DUS un pilsētas maršrutā.
Brīvroku zvanu funkcija un viedo ziņojumu saņemšana no pārī savienota viedtālruņa.

Attēli

navigacija/original/garmin-drivesmart-65-traffic-c.jpg
navigacija/original/lf-lg-d006a251-140c-4d15-8613-76cb2ad779f3.jpg
 

Video

 

Pieejamība

uz vietasIr uz vietas veikalā
 

Apraksts

Satelītnavigācijas ierīce automašīnām ar viedām funkcijām un 6,95” ekrānu, kas nosedz teju visu ierīces priekšpusi.

 
 • Viegli lietojamā navigācijas ierīce iekļauj sevī detalizēto karšu atjaunināšanu. Tās pilns pārklājums ir aplūkojams šeit.
 • Ērtas izvēlnes ekrānā un gaišas, viegli uztveramas kartes ataino 3D ēkas un reljefu.
 • Ietverti jaunākie brīdinājumi par fotoradariem maršrutā.
 • Nodrošina ar tādiem pakalpojumiem reālajā laikā kā Live Traffic satiksmes informāciju2 un Live Parking funkciju automašīnas novietošanai stāvvietā3.
 • Garmin Digital Traffic digitālā satiksmes informācija darbojas jau pirmo reizi izmantojot ierīci – bez nepieciešamības izmantot mobilo tālruni (tikai MT-D ierīcē).
 • Ierīce ir aktivizējama ar balsi un to ir iespējams sapārot ar saderīgu viedtālruni brīvroku zvaniem1, viedo ziņojumu saņemšanai2 un Live Traffic satiksmes informācijas iegūšanai reālajā laikā2.
 • Ierīce ir lieliski piemērota ceļojumiem automašīnā, jo ietver sevī TripAdvisor® novērtējumus no ceļotājiem un miljoniem intereses punktu no Foursquare®.
 • Iebūvēta Wi-Fi® sistēma karšu un programmatūras atjaunināšanai, neizmantojot datoru.
 
 
Autovadītājiem, kuri mīl piedzīvojumus ceļojumu laikā. Garmin DriveSmart 65 satelītnavigators ir labākais ceļabiedrs izbraukumos ar automašīnu. Izmantojot viegli lietojamas un saprotamas izvēlnes un kartes, Garmin DriveSmart 65 ļauj jums aplūkot norādes pagriezienu pēc pagrieziena savā košajā, skārienjutīgajā 6,5” ekrānā, kas pārklāj teju visu ierīces priekšpusi. Ierīce nodrošina ar karšu atjauninājumiem un noderīgiem brīdinājumiem autovadītājiem, veicinot drošu braukšanu.
 

Neienīstiet satiksmes sastrēgumus, bet izvairieties no tiem!

 
Esiet gudrāks par satiksmi un apbrauciet sastrēgumus, izmantojot laicīgus brīdinājumus, kas iesaka alternatīvus maršrutus, ļaujot jums izvairīties no braucienā esošajiem remontdarbiem un satiksmes negadījumiem. Kad sapārojat ierīci ar viedtālruni, DriveSmart kļūst pieejama Live Traffic satiksmes informācija reālajā laikā. DriveSmart 65 MT-D modelī ir pieejama Digital Traffic digitālā satiksmes informācija, ko tūlītēji varat izmantot, pateicoties komplektētajam satiksmes informācijas kabelim, bez nepieciešamības piesaistīt mobilo tālruni.
 

Ar balsi aktivizējama navigācija.

 
 
Sakiet "OK, Garmin" un jūsu navigators ieklausīsies jūsu balss komandās un vadīs jūs uz izvēlēto mērķi.
 

Veidojiet savus ceļojumus ar automašīnu labākus, izmantojot TripAdvisor!

 
 
Aplūkojiet TripAdvisor ceļotāju novērtējumus viesnīcām, restorāniem un izklaides vietām visa maršruta garumā vai netālu no jūsu galamērķa.
 

Wi-Fi sniedz iespēju izmantot jaunāko informāciju.

 
 
Iebūvētais Wi-Fi savienojums padara jūsu karšu un programmatūras atjaunināšanu vienkāršu, bez nepieciešamības izmantot datoru.
 

Ieguvumi no Bluetooth® tehnoloģijas.

 
Sapārojot Garmin DriveSmart 65 ar jūsu saderīgo viedtālruni, jūs varat izbaudīt brīvroku zvanus, pateicoties Bluetooth bezvadu tehnoloģijai.
 

Piekļuve reālā laika funkcijām.

 
 
Savienojiet pārī šo satelītnavigatoru ar savu viedtālruni un lejupielādējiet Garmin Drive™ lietotni. Šādi jūs gūsiet piekļuvi reālā laika informācijai2, ieskaitot Live Parking3 funkciju auto novietošanai stāvvietā, informāciju par fortoradariem, Live Traffic funkciju satiksmes datiem un informāciju par laika apstākļiem. Kad ierīces ir savienotas, SMS un citi ziņojumi2 no jūsu tālruņa atainosies Garmin ierīcē, lodziņā blakus navigācijas datiem.
 

Jauni veikali un restorāni.

 
 
Šajā navigācijas ierīcē ir iepriekšēji ielādēti Foursquare dati, padarot miljoniem jaunu un populāru vietu uzmeklēšanu vienkāršu.
 

Brīdinājumi autovadītājiem – esiet informēts par to, kas notiek jums apkārt!

 
Lai veicinātu drošu braukšanu un uzlabotu autovadītāja informētību par apkārt notiekošo, brīdinājumi autovadītājam sniegs jums informāciju par maršrutā tuvumā esošajiem asiem pagriezieniem, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā, stacionārajiem fotoradariem, pārbrauktuvēm u.c.
 

Viegli saprotamas kartes.

 
Bez piepūlēs uztveramās kartes ataino 3D ēkas un reljefu, padarot naviģēšanu uz galamērķi vienkāršāku kā jebkad līdz šim.
 

Garmin Real Directions.

 
Viegli saprotami, izrunāti norādījumi pagriezienu pēc pagrieziena vada jūs kā draugs, izmantojot ielu nosaukumus un atpazīstamus orientierus. Funkcija gan netiek atbalstīta visos reģionos un ierīces valodās.
 

Ziniet, kas atrodas jums priekšā.

 
Noderīga Up Ahead funkcija ļauj jums pārskatīt pieturvietas pusdienām, degvielas uzpildīšanai un citām nepieciešamām darbībām jūsu maršrutā, neatstājot galveno kartes lapu ekrānā.  
 

Uzmeklējiet tieši to vietu, kurp vēlaties doties!

 
 
Direct Access funkcija atvienkāršo došanos uz sarežģītiem galamērķiem, piemēram, lidostām vai iepirkšanās centriem. Funkcija vada jūs pat cauri autostāvvietām, lai uzmeklētu jūsu galamērķim tuvāko ieeju.
 

Vieglāka meklēšana, ātrāka atrašana.

 
 
Meklēšanas lauks ierīces ekrānā padara adrešu un miljoniem intereses punktu uzmeklēšanu vienkāršu. Ja neesat pareizi ievadījis vaicājumu, ierīce atainos rezultātus, kas visvairāk sakrīt ar jūsu ievadīto tekstu.
 

Saderība ar Garmin aizmugurējā skata kameru.

 
Lai izveidotu pilnīgu risinājumu navigācijai, saslēdziet pārī šo navigācijas ierīci ar BC 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru (iegādājama atsevišķi; ieteicama profesionāla uzstādīšana). Kad ierīces ir savienotas, jūs navigatora ekrānā viegli varat redzēt automašīnas, kājāmgājējus vai kādus šķēršļus aiz jūsu automašīnas, kad pārvietojaties ar to atpakaļgaitā.
 

Augstas kvalitātes kartes.

 
Kartes datu kvalitāte var būt izšķirošais faktors jums dodoties uz savu galamērķi. Augstas kvalitātes HERE kartes dati ļauj jūsu navigācijas ierīcei nodrošināt jūs ar jums nepieciešamo informāciju, kad jums tā ir visvairāk nepieciešama.
 

Kartes

Eiropa , bez Krievijas
 

Komplektācija

 • Garmin DriveSmart 65
 • Stiprinājums ar piesūcekni
 • Satiksmes datu uztvērējs/strāvas kabelis (DriveSmart 65 MT-D)
 • Strāvas kabelis (DriveSmart 65 MT-S)
 • USB kabelis
 • Darba uzsākšanas pamācība
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2024 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922