GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin Oregon 750

Garmin Oregon 750

Tiklīdz Jūs paņemat rokās 750 ierīci, Jūs esat gatavs ieiet jaunajā Garmin ārpustelpu navigācijas pasaulē. Pateicoties īpaši jutīgai GPS un GLONASS satelītu sekošanas sistēmai (jo vairāk satelītu, jo ātrāka signāla uztveršana pat izaicinājumu pilnā vidē), iepriekš ielādētām Latvijas TOPO kartēm ar izēnotu reljefu un ātrāku procesoru, Jūs ne vien skatāties uz karti, bet gan intuitīvi mijiedarbojaties ar to. Pietuviniet, attāliniet, pagrieziet karti ar vairāku pieskārienu palīdzību jebkādos apstākļos, pat ja Jūsu rokās ir cimdi. Gaismu atstarojošā displeja tehnoloģija nodrošina vienlīdz augstu ekrāna spilgtuma pakāpi gan saules gaismā, gan ēnā. Iemūžiniet savas atmiņas ar 8 megapikseļu automātiskās fokusēšanās kameru ar digitālo tālummaiņu un automātisko zibspuldzi/lukturi, kā arī pielāgojamām ātrās piekļuves pogām fotogrāfijas uzņemšanai un norādes atzīmēšanai ar viena pieskāriena palīdzību.

Attēli

navigacija/original/sc-04-lg.jpg
navigacija/original/sc-01-sm.jpg
navigacija/original/rf-sm.jpg
navigacija/original/pd-01-sm.jpg
navigacija/original/cf-lg_4.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Pieskarieties displejam un dodieties ceļā
Oregon 750 ir aprīkots ar izturīgu, 3-collu (pa diagonāli) lielu, saulē lasāmu, krāsainu, skārienjutīgu displeju un vienkārši izmantojamu izvēlņu sistēmu. Tā kā Oregon 750 ierīce ir gan ūdens droša, gan izturīga, tās darbību neietekmēs nedz bedres, putekļi un netīrumi, nedz mitrums un ūdens.
Izpētiet apkārtni
Oregon 750 ierīce tiek komplektēta ar iepriekš ielādētu Latvijas TOPO karti un pasaules bāzes karti ar ieēnotu reljefu, jeb visu, kas nepieciešamsLAtvijas apceļotājam. Karte nodrošina informāciju par ceļiem, mežiem, apvidus profilu, pacēlumiem, kā arī neskaitāmiem intereses punktiem.
Droši orientējieties apkārtnē
Oregon 750 ierīcei ir iebūvēts 3-asu elektroniskais kompass, kas palīdzēs Jums noorientēties apkārtnē un aizvedīs līdz mērķim pat, ja stāvēsiet mierīgi un nemēģināsiet to nolīmeņot. Ierīces barometriskais altimetrs rāda spiediena izmaiņas, tādējādi nosakot precīzu augstumu. Tāpat barometru var izmantot, lai plānotu barometriskā spiediena izmaiņas laika gaitā, tādējādi sekojot līdzi laika apstākļu izmaiņām.
Dubultojiet jaudu
Papildus jau tā izcilajiem baterijas jaudas uzturēšanas rādītājiem, kas sasniedz līdz pat 16 stundām, jaunā Oregon 750 ierīce var lepoties ar optimizētu duālās baterijas sistēmu. Jūs varēsiet izmantot kādu no opcijām: iekšējo lādējamo NiMH bateriju (iekļauta) vai tradicionālās AA tipa baterijas gadījumā, ja lādēšanas iespējas nav pieejamas. NiMH baterija tiek lādēta automātiski, tiklīdz ierīce tiek pievienota ārējam jaudas avotam.
Augstas kvalitātes fotogrāfijas
Jums vairs nebūs jāņem līdzi fotoaparāts, lai uzņemtu kvalitatīvas fotogrāfijas. Oregon 750 ierīces iebūvētā 8 megapikseļu automātiskās fokusēšanās digitālā kamera uzņem patiešām kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras nebūs kauns pārsūtīt draugiem vai radiem. Katrai fotogrāfijai tiek ar ģeogrāfiskajām koordinātām apzīmēta vieta, kur tā tikusi uzņemta, sniedzot Jums iespēju vēl kādreiz atgriezties šajā vietā. Izmantojiet USB savienojumu, lai caur Garmin Adventures, jauno ceļojumu pieredzes apmaiņas kopienu, nosūtītu fotogrāfijas no Oregon 750 ierīces saviem draugiem. Lai nodrošinātu papildus atmiņas iespējas, ievietojiet microSD™ karti. Tāpat Jūs varat aplūkot uz ierīces esošās fotogrāfijas, izmantojot Oregon fotogrāfiju pārlūku.
 

Komplektācija

  • Oregon 750
  • „Latvijas Ceļu karte TOPO LM”
  • Karšu atjauninājumi uz mūžu
  • 2 AA NiMH baterijas ar lādētāju
  • Karabīnes tipa stiprinājums
  • USB vads
  • Īsa pamācība
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922