GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin oregon 700

Garmin oregon 700

Jaunā, izturīgā un ūdensdrošā GPS Oregon sērija – tās ir papildus funkcijas, papildus jauda un visspilgtākais, saulē salasāmais skārienekrāns, kāds jebkad ticis izmantots Garmin rokas ierīcēm.

Ūdensizturīgs (IPX7)
Triecienizturīgs
Barometriskais altimetrs
Elektroniskais kompass (3 asu)
Akselerometrs
3" augstas izšķirtspējas automātiski pagriežamais displejs ar “pinch and zoom” iespēju
Pilnīgi jauns un ergonomisks interfeis
GLONASS satelītu sistēmas atbalsts
Iespēja pieslēgt pie NMEA 0183 jūras sistēmas caur USB
Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
Bezvadu datu pārraide ar citām ierīcēm (ANT+)
Pilnvērtīgs auto navigācijas režīms
Iespēja lietot gan akumulatoru, gan parastas AA baterijas
Iespēja pieslēgt pulsometru un temperatūras sensoru
microSD™ atmiņas kartes atbalsts

Attēli

navigacija/original/jhj.jpg
navigacija/original/index.jpg
navigacija/original/garmin-oregon-600-3dscherm2.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Pieskarieties displejam un dodieties ceļā
Oregon 700 ir aprīkots ar izturīgu, 3-collu (pa diagonāli) lielu, saulē lasāmu, krāsainu, skārienjutīgu displeju un vienkārši izmantojamu izvēlņu sistēmu. Tā kā Oregon 700 ierīce ir gan ūdens droša, gan izturīga, tās darbību neietekmēs nedz bedres, putekļi un netīrumi, nedz mitrums un ūdens.
Izpētiet apkārtni
Oregon 700 ierīce tiek komplektēta ar iepriekš ielādētu Latvijas TOPO karti un pasaules bāzes karti ar ieēnotu reljefu, jeb visu, kas nepieciešamsLAtvijas apceļotājam. Karte nodrošina informāciju par ceļiem, mežiem, apvidus profilu, pacēlumiem, kā arī neskaitāmiem intereses punktiem.
Droši orientējieties apkārtnē
Oregon 700 ierīcei ir iebūvēts 3-asu elektroniskais kompass, kas palīdzēs Jums noorientēties apkārtnē un aizvedīs līdz mērķim pat, ja stāvēsiet mierīgi un nemēģināsiet to nolīmeņot. Ierīces barometriskais altimetrs rāda spiediena izmaiņas, tādējādi nosakot precīzu augstumu. Tāpat barometru var izmantot, lai plānotu barometriskā spiediena izmaiņas laika gaitā, tādējādi sekojot līdzi laika apstākļu izmaiņām.
Dubultojiet jaudu
Papildus jau tā izcilajiem baterijas jaudas uzturēšanas rādītājiem, kas sasniedz līdz pat 16 stundām, jaunā Oregon 700 ierīce var lepoties ar optimizētu duālās baterijas sistēmu. Jūs varēsiet izmantot kādu no opcijām: iekšējo lādējamo NiMH bateriju (iekļauta) vai tradicionālās AA tipa baterijas gadījumā, ja lādēšanas iespējas nav pieejamas.
Dalieties ar datiem bezvadu režīmā
Nosūtiet ar viedtelefona palīdzību aktivitātes datus saviem draugiem vai ģimenes locekļiem, kā arī aplūkojiet Garmin Adventures, lai uzzinātu, vai Jūsu tuvumā nav kas interesants. Papildus jau minētajām iespējām, Oregon 700 nodrošinās Jums iespēju nosūtīt norādes, trases, maršrutus un slēpņus līdz pat 50 reizēm ātrāk uz citām Garmin-savietojamām, bezvadu rokas ierīcēm.
Pievienojiet papildus kartes
Nav nekā vienkāršāka par papildus karšu pievienošanu Oregon ierīcei. Ielādējiet jebkuras pasaules malas TOPO kartes vai izvēlieties mūsu Birdseye™ Select kartes un dodieties ceļā. Ievietojiet BlueChart® g2 iepriekš ielādētu karti lieliskai atpūtai uz ūdens vai arī ielādējiet City Navigator kartes datus precīzai un sistemātiskai norādījumu saņemšanai brauciena laikā (skat. savietojamo karšu tabulu). Pievienojiet satelīta attēlu savām kartēm ar Birdseye™ Satellite attēliem (nepieciešama abonēšana).
Ielādējiet visus slēpņus
Vairs nekādas meklēšanas, izvēlēšanās un plānošanas! Vienkārši lejupielādējiet tos visus! Oregon 600 spēj sevī ietilpināt neskaitāmus slēpņus. Ne vien tūkstoti, bet pat vairākus miljonus slēpņu!
 

Komplektācija

  • Oregon 700
  • „Latvijas Ceļu karte TOPO LM” Karšu atjauninājumi uz mūžu Karabīnes tipa stiprinājums
  • USB vads
  • Īsa pamācība
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2024 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922