GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin nüviCam LMT

Garmin nüviCam LMT

Ar iebūvētu videoreģistratoru, kas ieraksta jūsu braucienu, un funkcijām, kas uzlabo autovadītāja vērību, nüviCam LMT ienes naviģēšanu pavisam citā līmenī!

Attēli

navigacija/original/nuvicamsucmnt_0.jpg
navigacija/original/nuvicam-3_0.jpg
navigacija/original/garmin-nuvicam_0.jpg
 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Inovatīvs dizains
Vēlaties tuvāk aplūkot savu maršrutu? Augstas izšķirtspējas 6" ekrāns jūsu nüviCam LMT piedāvā pinch-to-zoom vadāmību. Produkta dizains iekļauj sevī arī spēcīgu magnētisku stiprinājumu, kas droši notur un uzlādē nüviCam brauciena laikā.
Detalizētas kartes ar BEZMAKSAS atjauninājumiem
nüviCam LMT ir ar iepriekšēji ielādētām, detalizētām Eiropas ceļu kartēm. Ar bezmaksas atjaunojumiem mūža garumā, jūs esat drošs, ka jūsu maršruti izmanto visaktuālākās pieejamās kartes, Intereses Punktus (POI) un navigācijas informāciju. Jaunās kartes ir pieejamas lejuplādei jūsu ierīces lietderīgās izmantošanas laikā - bez  papildus maksas, bez abonēšanas.
Iebūvēts videoreģistrators
Piedāvājot "aculiecinieka, kurš nekad nemirkšķina" aizsardzību, nüviCam LMT ir ar iebūvētu augstas izšķirtspējas videoreģistratoru, kas ieraksta jūsu braucienu. Ja notiek sadursme, Incidenta Noteicēja G sensors automātiski saglabās notikuma laika video datus. Ierīces šarnīrveida objektīvs ļauj jums pielāgot kameras lenķi labākam ierakstam no jūsu nüviCam - no stiprinājuma pie vējstikla vai paneļa. Jūs varat atskaņot video kopā ar karti uz sava 6" lielā ekrāna, lai varētu aplūkot, kur esat atradies, kad ir noticis starpgadījums. Ja vēlaties, jūs varat aplūkot video vēlāk uz sava datora vai TV. Reģistrators piedava arī foto uzņemšanas funkciju, kas ļauj jums saglabāt bildes. Jūs varat atvienot nüviCam no barošanas, lai izdarītu automašīnas bojājumus uzrādošus uzņēmumus ārpus auto salona. Lai jūs varētu saglabāt savus video failus, komplektā ir iekļauta 4 GB microSD™ atmiņas karte.
Aplūkojiet savu galamērķi!
Pateicoties Garmin Real Vision™, grūti saskatāmu māju numuru meklēšana ir pagātnē. Kad tuvojaties izvēlētajiem galamērķiem, jūsu nüviCam LMT ekrāns pārslēgsies uz kameras skatījumu un koša bultiņa norādīs uz precīzu ierašanās punktu.

 

Navigācija:

Balss norādes:

Ielu nosaukšana:

Jā (ar Garmin Real Directions™)

Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām):

Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu)::

Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu:

Kustības joslas izvēles asistents (norāda pareizo braukšanas joslu):

Jā (aktīva pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm)

Krustojuma skatījums (ar krustojumā esošajām ceļa zīmēm)::

Jā (photoReal un Bird's Eye skati)

Izvairīšanās no kāda ceļa veida (izvairīšanās no zemes ceļiem, maksas ceļiem, u.c.)::

Bluetooth® bezvadu tehnoloģija:

Ātruma ierobežojuma indikators (ziņo par ātruma ierobežojumiem uz ceļiem):

Kur es atrodos? funkcija (atrod tuvāko slimnīcu, policijas iecirkni vai degvielas uzpildes staciju, tuvāko adresi vai krustojumu:

Pakalpojumi (ziņo par ceļa malās esošajām pakalpojumu vietām):

Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs):

Garmin Garage™ funkcija (ielādē automašīnas ikonas):

Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis):

 

Iebūvēts videoreģistrators:

Papildus:

Iebūvēts videoreģistrators, Garmin Real Vision™, Priekšējās Sadursmes
Brīdinājumi, Izslīdes no Joslas Brīdinājumi, Foursquare.

Iespēja pagriezt kameru:

Video ieraksta kvalitāte:

Max: 1080p/30 kadri sekundē (1920 x 1080 pix)

Skaņas ierakstīšana:

G-sensors:

 

nüviCam relīze

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 23. aprīlis/Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), šodien izziņoja par nüviCam, pirmo portatīvo navigācijas ierīci (portable navigation device - PND (ang.)), kas ietver sevī iebūvētu videoreģistratoru un padziļinātu brīdinājumu sistēmu, lai uzlabotu auto vadītāja uzmanību uz ceļa. Pateicoties iebūvētajam videoreģistratoram, kas veic turpinošos video ierakstus un saglabā failus pie kontakta, nüviCam piedāvā drošību, ko piedāvā aculiecinieks, kurš ieraksta, kur un kad negadījums ir noticis1
Viena no visfunkcionālākajām auto navigācijas ierīcēm uz ceļa, nüviCam piedāvā jaunākās premium sērijas funkcijas palīdzībai auto vadīšanā, kas parasti ir pieejamas tikai luksusa klases automašīnās. Piemēram, Priekšējās Sadursmes Brīdinājums (Forward Collision Warning)2 brīdina auto vadītaju, ja viņš brauc pārāk tuvu priekšā esošajai automašīnai; Izslīdes no Joslas Brīdinājums (Lane Departure Warning)2 uzrādīsies (ieskaitot skaņas brīdinājumu), ja automašīna slīd nost no ceļa vai pretējā braukšanas virzienā; Garmin Real Vision™ funkcija izslēdz minēšanu no slikti salasāmu mājas numuru salasīšanas procesa, atainojot kameras skatu ekrānā kopā ar gaišu bultiņu, kas vadītājam norāda, kur doties, kad viņš tuvojas izvēlētajam mērķim. 
 
"nüviCam dara krietni vairāk kā tikai palīdz autovadītajam tikt no punkta A uz punktu B," saka Dans Bartels (Dan Bartel), Garmin internacionālās tirdzniecības viceprezidents: "Intuitīvās funkcijas palīdzībai auto vadīšanā samazina ne tikai stresu brauciena laikā, bet arī nodrošina prāta mieru, zinot, ka brauciens tiek ierakstīts, lai tiktu atskaņots, ja tāda nepieciešamība rastos." 
nüviCam piedāvā 6 collu "pinch-to-zoom" stikla ekrānu ar iebūvētu augstas izšķirtspējas videoreģistratoru ierīces aizmugurē. Kad ieslēgts, integrētais videoreģistrators nepārtraukti filmē iekļautajā microSD atmiņas kartē, lai, ja notiktu negadījums, Incidenta Noteicējs (Incident Detection) automātiski saglabātu failus pie trieciena. GPS ieraksta tieši kur un kad negadījums ir noticis, lai autovadītājs varētu to atskaņot video formātā pašā ierīcē vai no datora, izmantojot garmin.com/dashcamplayer. nüviCam nodrošina arī momentuzņēmuma funkciju, kas ļauj autovadītājam fotogrāfēt bildes auto iekšpusē vai ārpus auto, ja rodas tāda nepieciešamība. Komplektā iekļautais magnētiskais stiprinājums nodrošina ierīces vieglu, drošu un ātru pievienošanu un noņemšanu no tā.
Citas iekļautās funkcijas drošībai un prāta mieram iekļauj sevī balss aktivizētu navigāciju, kas ļauj vadītājam dot verbālas komandas ierīcei, kamēr viņa rokas droši paliek uz stūres, Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju brīvroku zvaniem (nepieciešams atsevišķi iegādājams Bluetooth saderīgs viedtālrunis). Smartphone Link, bezmaksas mobilo aplikāciju, kas savieno nüviCam ar saderīgu iPhone® vai Android™ viedtālruni, kas var piedāvāt arī reāla laika datu pakalpojumus3, piemēram - jaunas paaudzes Garmin LIVE Traffic satiksmes informāciju vai informāciju par fotoradariem navigācijas ierīcē. Autovadītājs var pat savienot nüviCam ar atsevišķi iegādājamo Garmin BC™ 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru, lai redzētu, kas atrodas aiz automašīnas, braucot atpakaļgaitā. 
 
Lai nodrošinātos, ka autovadītāji nekad nepalaidīs garām pagriezienu, nüviCam izmanto Active Lane Guidance funkciju, kas izmanto balss un vizuālu norāžu kombināciju, lai sagatavotu braucējus atbilstošam manevram krustojumā vai izbrauktuvē no rotācijas apļa. Up Ahead funkcijas informācijas lauki tiek uzrādīti brauciena kartē un nepārtraukti informē par tuvumā esošiem pakalpojumiem, piemēram, restorāniem, degvielas uzpildes stacijām un atpūtas vietām. Garmin Real Directions™ funkcija vada autovadītāju ar draudzīgām norādēm, kas atsaucas uz atpazīstamiem orientieriem, ēkām un luksoforiem. Papildus funkcijās ietilpst brīdinajumi par atļautajiem braukšanas ātrumiem, brīdinājumi par skolu zonām, PhotoReal krustojumu parlūki, Bird’s Eye krustojumu pārlūki un iepriekšēji ielādēti Foursquare® dati, kas pievieno miljoniem jaunu un populāru interešu punktu, piemēram, kafejnīcas, veikalus u.c.
 
nüviCam ir komplektēta ar iepriekšēji ielādētu detalizētu Eiropas ceļu karti ar bezmaksas karšu atjauninājumiem5, lai nodrošinatu visjaunāko karšu pieejamību, aktuālākos interešu punktus un navigācijas informāciju. Satelītnavigācijas ierīce piedāvā arī Garmin Digital Traffic informāciju caur DAB sistēmu un Garmin Live Traffic informāciju caur SmartphoneLink6, labākos un ātrākos satiksmes informācijas risinājumus, ko piedāvā Garmin lietderīgai ierīces izmantošanai.
 
Kopā ar nüviCam, Garmin ir lepns prezentēt arī tā jaunās paaudzes Garmin LIVETraffic, SmartphoneLink funkciju, kas, izmantojot TPEG4 tehnoloģiju un visprecīzākās atrašanās vietas noteikšanas metodes, dodas aiz TMC robežām. Šī jaunās paaudzes Garmin tehnoloģija ar uzlabotu pārklājumu ņem vērā satiksmi uz mazākiem un sekundāras nozīmes ceļiem, veidojot labāku maršrutāciju ar atjautīgākām sastrēgumu apbraukšanas iespējām, lai autovadītājs varētu ietaupīt savu laiku un degvielu. Garmin Traffic apvieno datus no vairākiem globāliem un reģionāliem partneriem, apkopojot vairāk nekā 70 miljardus datu ieguves punktus mēnesī no autovadītājiem un datu avotiem vairāk kā 40 valstīs visā pasaulē. Ar satiksmes informācijas precizitāti līdz 10 metriem un atjauninājumiem ik pēc 60 sekundēm, vadītājiem ir piekļuve svarīgiem reāla laika datiem, kas palīdz viņiem pieņemt pareizos lēmumus brauciena laikā. Pakalpojums būs pieejams SmartphoneLink lietotājiem iOS un Android ierīcēs no ši gada maija - nüviCam ierīcei un nüvi 2xx9 sērijai (pēc programmatūras atjauninājuma).
 
 

Kartes

47 eiropas valstu pārklājums

Albānija, Andora, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Dānija, Vācija, Igaunija, Somija, Francija, Gibraltārs, Grieķija, Lielbritānija, Īrija, Islande, Itālija, Kosova, Horvātija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija, Moldova, Monako, Melnkalne, Nīderlande, Norvēģija, Austrija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Sanmarīno, Zviedrija, Šveice, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Turcija, Ukraina, Ungārija, Vatikāns pilsēta, Baltkrievija.
 

Pamācība

latviski
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922