GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin GPSMAP 64st LM

Garmin GPSMAP 64st LM

Izturīga, funkcionāla rokas ierīce ar GPS, GLONASS, augstas kvalitātes sensoriem un bezvadu savienojuma iespējām

2,6" saulē salasāms krāsainais ekrāns
Īpaši jutīgs GPS un GLONASS uztvērējs ar quad-helix antenu
Barometriskais altimetrs un 3 asu kompass
Ielādēta Eiropas tūrisma karte
Bezvadu savienojumu iespējas, izmantojot Bluetooth® tehnoloģiju¹ vai ANT+™

Attēli

navigacija/original/005_21.jpg
navigacija/original/9_0.jpg
 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Fiziskie parametri un veiktspēja

Ierīces izmēri (platums x augstums x garums): 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Displeja izmērs (platums x augstums): 3.6 x 5.5 cm; 2.6" diag. (6.6 cm)
Displeja izšķirtspēja (platums x augstums): 160 x 240 pix
Displeja tips: transflektīvs, 65-K krāsu TFT
Svars: 260.1 g ar baterijām
Baterija: 2 AA baterijas (nav komplektācijā); ieteicams NiMH vai Litija tipa
Baterijas darbības laiks: līdz 16 stundām
Ūdenī negrimstoša ierīce:
GNSS atbalsts (GPS + GLONASS):
Augstas jūtības pakāpes uztvērējs:
Ūdensizturīgs: Jā (IPX7) - 30 min./1 m
Savienojums ar datoru: ātras pārneses USB

Kartes un atmiņa

Bāzes kartes:
Iepriekš ielādētas ceļu kartes: Latvijas Ceļu un TOPO karte + Eiropas topogrāfiskā karte
Iespēja pievienot detalizētas kartes:
Ietver karšu atjauninājumus uz mūžu:
Iebūvētā atmiņa: 8 GB
Atmiņas kartes: microSD
Favorīti un atrašanās vietas: 5000
Maršruti: 200
Maršrutu iegaumēšana: 10 000 punkti, 200 saglabāti celiņi

Funkcijas

Automātiskā maršrutēšana: Jā (ar ceļu kartēm)
Elektroniskais kompass: Jā, 3 asu
Skārienjūtīgs ekrāns:
Barometriskais altimetrs:
Kamera:
Geocaching-draudzīga ierīce:
Savietojamība ar „Garnin custom maps”:
Foto navigācija (navigācija uz ģeogrāfiski atzīmētām fotogrāfijām):
Medību/makšķerēšanas kalendārs:
Informācija par saules/mēness lēktiem un rietiem:
Paisuma tabulas: Jā (ar Bluechart kartēm)
Laukuma aprēķināšana:
Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs):
Bezvadu datu pārraide ar citām ierīcēm (ANT+):
Attēlu pārlūks:
Savietojamība ar Garmin Connect™:
 

Nosakiet savu atrašanās vietu

Pateicoties quad helix antenai un īpaši jutīgajam GPS un GLONASS uztvērējam, GPSMAP 64st ierīce ātri un precīzi spēj noteikt Jūsu atrašanās vietu pat dziļā meža biezoknī vai kalnu ielejā. Šīs ierīces priekšrocība ir pilnīgi skaidra — pat tad, ja atrodaties zem biezas koku lapotnes vai starp augstceltnēm, Jūs vienmēr varat  paļauties uz  GPSMAP 64st, kas palīdzēs atrast ceļu brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Izpētiet apkārtni

GPSMAP 64st tiek komplektēta ar  Eiropas tūrisma karti 44 valstīm. Kartes informācija sevī ietver ceļu tīklu (nemaršrutējams), mežus, reljefa kontūras, informāciju par pacēlumiem, ezeriem un intereses punktiem. Šī rokas ierīce piedāvā plašu navigācijas funkciju klāstu, kas ļauj Jums izmantot norādes, trases un maršrutus, lai ar pārliecību varētu iet pa nomaļu taku un tad atkal atrast ceļu uz mājām ar TracBack funkciju. 

Ieturiet pareizo virzienu

GPSMAP 64st ierīce ir aprīkota ar 3 asu elektronisko kompasu, kurš rāda virzienu pat tad, ja stāvat uz vietas un neesat to nolīmeņojis. Savukārt ierīces barometriskais altimetrs seko līdzi spiediena izmaiņām. Tāpat to var izmantot, lai laiku pa laikam sekotu līdzi barometriskajam spiedienam un laikapstākļu maiņai.

Nepazaudējiet kontaktus

Dalieties ar saviem draugiem aktivitātēs gūtajā pieredzē. Vienkārši pievienojiet savu  GPSMap 64st ierīci viedtālrunim un nosūtiet datus par savu atrašanās vietu  ģimenei un draugiem, izmantojot Live Tracking un Garmin Connect aplikāciju. Savukārt Smart Notification aplikācija ļauj bezvadu režīmā saņemt e-pastu, ziņojumus un brīdinājumus no savietojama iPhone® 4s vai jaunākas versijas. Nodrošinieties ar bezvadu savienojumu pat tad, ja Jūsu  iPhone ierīce ir droši noglabāta mugursomā.

Uzticieties profesionālai aktīvās atpūtas ierīcei

GPSMAP 64st ir aktīvai atpūtai piemērota GPS rokas ierīce. Katra šīs ierīces funkcija ir Jūsu uzticības vērta pat visgrūtākajos un nelabvēlīgākajos apstākļos. Tāpat šī ierīce garantē ekrāna salasāmību jebkuros apstākļos, jo GPSMAP 64st ierīce ir aprīkota ar spilgtu,  2,6’’ lielu saules gaismā salasāmu krāsainu ekrānu, ko ir viegli izmantot ar jebkāda veida cimdiem pat kustīgā, aukstā vai mitrā vidē, jo šī ierīce paļaujas uz saskarni, kas tiek kontrolēta ar pogu palīdzību. Lai garantētu ērtumu un maksimālu brīvību, ierīce ir aprīkota ar duālās baterijas sistēmu, kas ļauj izmantot gan bateriju akumulatoru, gan standarta AA baterijas. Pilnībā uzlādēta GPSMAP 64st ierīce darbojas līdz pat 16 stundām, kas ir noteikti pietiekams jaudas apjoms dienas pārgājienam.  

Izmantojiet bezvadu datu apmaiņas iespēju

Nosūtiet norādes, trases, maršrutus un slēpņus bezvadu režīmā uz citām savietojamām ierīcēm. Tādējādi Jūsu draugi varēs izbaudīt Jūsu iemīļoto pārgājiena taku vai slēpni, negaidot, kamēr pieslēgsieties datoram. Vienkārši nospiediet “send” (sūtīt), lai pārsūtītu informāciju uz citu Garmin bezvadu ierīci.  

GPSMAP 64st ierīci ir iespējams pievienot pie savietojamām Garmin ierīcēm, ieskaitot VIRB™ aktīvās atpūtas kameru un aksesuāru sensorus, tai skaitā tempe™ temperatūras sensoru un sirds ritma monitoru.  

 


 

Pievienojiet kartes

Pievienot  papildus kartes GPSMAP 64st ierīcei ir ārkārtīgi vienkārši, jo šobrīd ir pieejams plašs detalizētu topogrāfisko, jūras un ceļu karšu klāsts. Ar 8 GB atmiņu un microSD kartes slotu, Jūs varat lejupielādēt kādu no Garmin augstas kvalitātes topogrāfiskajām kartēm un  nekavējoties doties ceļā, ievietot ierīcē  BlueChart® g2  karti, lai nodrošinātu lielisku dienu uz ūdens, vai arī izmantot City Navigator NT® karšu datus, kas ved pa maršrutu, sniedzot  norādes no pagrieziena līdz pagriezienam (pārliecinieties par karšu savietojamību). Tāpat GPSMAP 64st ierīce atbalsta BirdsEye™ Select kartes, kas ļauj uz ierīces ielādēt augstas kvalitātes rastra kartes  un integrēt tās citās kartēs. Turklāt šī ierīce ir savietojama ar Garmin Custom Maps, karšu formātu, kas ļauj bez maksas transformēt papīra vai elektroniskās kartes viegli lejupielādējamās kartēs.  

 Izbaudiet

GPSMAP 64st atbalsta elektroniskā formāta slēpņošanu ar 250,000 iepriekš ielādētiem slēpņiem, mājieniem un aprakstiem no Geocaching.com, kā arī nodrošina 16 stundu baterijas darbības laiku. Aizmirstiet par papīra kartēm! Tādējādi Jūs ne vien palīdzēsiet saglabāt tīru apkārtējo vidi, bet arī uzlabosiet efektivitāti. GPSMAP 64st uzglabā un rāda galveno informāciju, ieskaitot, lokāciju, apvidu, mājienus un aprakstus, kas nozīmē tikai vienu – nekāda manuāla koordinātu ievadīšana un izdruku nēsāšana kabatā! Šī plānā un īpaši vieglā  GPSMAP 64st ierīce ir ideāls sabiedrotais, dodoties aktīvā atpūtā.  

 Plānojiet savu nākamo piedzīvojumu

Plānojiet savu nākamo piedzīvojumu ar Garmin bezmaksas ceļojumu plānošanas programmatūru  BaseCamp™, kas ļauj Jums aplūkot un organizēt kartes, norādes, maršrutus un trases. BaseCamp pat ļauj Jums izveidot stāstījumu par savu pēdējo aktīvās atpūtas pieredzi,  izmantojot Garmin Adventures piedāvātās iespējas – veikt datu apmaiņu ar saviem draugiem, ģimeni un citiem piedzīvojumu meklētājiem. BaseCamp uz datora ekrāna rāda topogrāfiskās kartes datus 2-D vai 3-D  formātā, tai skaitā kontūrlīnijas un pacēlumu profilus.

 
 

Komplektācija

  • GPSMAP 64st
  • Iepriekšēji ielādēta Eiropas tūrisma karte (European Recreational map)
  • Latvijas Ceļu karte TOPO LM
  • Abonements BirdsEye Satellite Imagery uz vienu gadu
  • Karabīnes tipa stiprinājums
  • USB kabelis
 

Pamācība

latviski
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922