GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin DriveSmart 50 LM

Garmin DriveSmart 50 LM

5” skārienjūtīgs multi-touch ekrāns
Detalizētas Eiropas ceļu kartes
BEZMAKSAS karšu atjauninājumi uz mūžu
Vienkārši atrodamas adreses un miljoniem intereses punktu (ieskaitot Foursquare datu bāzi)
Aktīva pareizās joslas izvēles funkcija ar krustojuma pārlūku
"Real Voice" funkcija: balss norādes pagriezienam aiz pagrieziena ar ielu nosaukumu nosaukšanu
Savietojams ar Garmin BaseCamp bezmaksas kartogrāfijas programmu
Ekrāns, kas rāda ātruma ierobežojumu, pašreizējo ātrumu un precīzu
ierašanās laiku
Brīdinājumi par skolu teritorijām
Navigācijas vadāmība ar balsi
Dažādi brīdinājumi braucēja informētībai par apstākļiem uz ceļa
Brīdinājums par iespējamu autovadītāja nogurumu
Bluetooth atbalsts
Viedie ziņojumi no sapārota viedtālruņa
Smartphone Link atbalsts
Papildus kameru atbalsts (aizmugurējā skata kameras, mazuļu uzraudzīšanas kameras)

Attēli

navigacija/original/smartlm.jpg
 

Video

 

Pieejamība

uz vietasIr uz vietas veikalā
 

Apraksts

Attīstīta navigācijas ierīce ar viedām funkcijām

 • Satelītnavigācijas ierīce atomašīnai ar 5" skārienjūtīgu, kapacitīvu ekrānu, kas ir novietojams horizontāli vai vertikāli
 • Detalizēta Eiropas ceļu karte ar bezmaksas karšu atjauninājumiem ierīces mūža garumā¹ 
 • Bluetooth® brīvroku zvani² un balss aktivizēta navigācija
 • Brīdinājumi, kas pievērš braucēja uzmanību apkārt notiekošajam, ieskaitot tuvojošos asus pagriezienus, skolu zonas, izmaiņas ātruma ierobežojumos u.c.
 • Pielāgojami ziņojumi no viedtālruņaļauj jums aplūkot informāciju par ienākošajiem zvaniem, SMS un citus ziņojumus no lietotnes savas navigācijas ierīces ekrānā

Nodrīgi brīdinājumi jūsu ikdienas braucienos

Garmin DriveSmart ir nodrošināta ar funkcijām, kas uzlabo autovadītāja ievērību par apkārtnotiekošo brauciena laikā. Ierīce brīdina jūs, kad braucat pretējā virzienā vienvirziena ielā un informē par tuvumā esošām skolu teritorijām. Saņemiet ziņojumus par tuvumā esošiem sarkanās gaismas radariem un ātruma fotoradariem4; esiet gatavs neplānotas apstāšanās gadījumiem tuvojošās satiksmes sastrēguma dēļ5. Garākos braucienos noderīgs var būt brīdinājums par potenciālu nogurumu6, kas piedāvās ieteicamos atpūtas laikus un atpūtas vietas, ja brauciens ir ildzis vairākas stundas bez apstāšanās. Citas drošības funkcijas ietver sevī brīdinājumus par asiem pagriezieniem, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā, dzelzsceļa pārbrauktuvēm, dzīvnieku pārejām un citām vietām. Up Ahead funkcija ļauj jums viegli uzlūkot kartes ekrānā tuvošās vietas jūsu maršrutā (DUS, ēstuves, atpūtas vietas, valstu un štatu robežas).

Runājiet ar Garmin DriveSmart

Garmin DriveSmart piedāvā jums ērtas, ar balsi aktivizējamas navigācijas iespēju. Kontrolējiet savu Garmin DriveSmart, izmantojot balsi, jūsu rokām droši paliekot uz stūres.

Padziļinātas viedās funkcijas

Sinhronizējiet Bluetooth atbalstošu ierīci, piemēram - viedtālruni, ar savu Garmin DriveSmart brīvroku zvaniem un viedo ziņojumu apskatei navigācijas ierīces ekrānā. Saņemiet zvanus, SMS un kalendāros atgādinājumus neatraujot rokas no automašīnas stūres, lai aizsniegtu savu tālruni. Koncentrējieties uz ceļu sev priekšā, nezaudējot sakarus ar apkārtējo pasauli, pateicoties viedajiem ziņojumiem tieši jūsu navigācijas ierīces ekrānā. 

Tādai reālā laika informācijai kā laika apstākļu prognozes, lejuplādējiet SmartphoneLink mobilo lietotni, kas savieno jūsu Garmin DriveSmart GPS satelītnavigācijas ierīci ar jūsu saderīgo viedtālruni.

Viegla naviģēšana sarežģītos krustojumos

Aktīvā pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm sagatavo jūs pašpārliecināti izbraukt sarežģītus krustojums un uzbrauktuves/nobrauktuves no rotācijas apļiem. Jums tuvojoties, uzrādās animēts ceļa modelis un košas līnijas norāda uz pareizo braukšanas joslu, kurā jums būtu jābrauc, lai turpinātu iesākto maršrutu; balss norādes sniedz papildus informāciju braukšanas joslas izvēlē. Bird’s Eye krustojuma pārlūks nodrošina ar detalizētiem krustojuma pārskatiem, uzrādot krustojums skatā no augšas. photoReal krustojuma skats reālistiski ataino sarežģītus krustojums jūsu maršruta laikā, uzrādot apkārtējo ainavu un ceļu nosaukumus uzrādošas ceļa zīmes.

Vadāmība, izmantojot atpazīstamus orientierus

Garmin DriveSmart maina termina "izrunātas norādes pagriezienu-pēc-pagrieziena" nozīmi, piedāvājot Garmin Real Directions™ funkciju - viegli saprotamus norādījumus braucienam, kas izmanto kā atsauces atpazīstamus orientierus, ēkas un luksoforus (piemēram: "Pagriezieties pa labi pēc sarkanās ēkas!" vai "Pie McDonalds pagriezieties pa kreisi!"). Funkcijas darbība var atšķirties dažādos reģionos. Ierīcē ir ielādēti miljoniem jaunu un interesantu atpūtas, izklaides un iepirkšanās vietu, pateicoties Foursquare® datu bāzes izmantošanai.

Uzmeklējiet tieši jums nepieciešamo vietu

Direct Access funkcija atvieglo naviģēšanu uz sarežģītiem galamērķiem, piemēram, veikaliem lidostās vai iepirkumu centros, uzmeklējot konkrēto iestādi lielākās lokācijās. Kad naviģējat uz iepirkšanās centru, Direct Access sniedz jums papildus informāciju par konkrētiem mazumtirdzniecības veikaliem lielveikalā.

Viegli meklēt, ātri atrast

Garmin DriveSmart ekrānā ir meklēšanas lauks, kas padara adrešu un miljoniem intereses punktu uzmeklēšanu (POIs) vienkāršu. Vienkārši ierakstiet kategoriju (piemēram: picērija), pilnu adresi vai konkrētu nosaukumu ("Starbucks") un Garmin DriveSmart ekrāns ātri vien uzrādīs jums pieejamos rezultātus. Gadījumā, ja esat kļūdījies ievadītā vaicājuma pareizrakstībā, Garmin DriveSmart  piedāvās izvēlēties no vairākiem rezultātiem, kuri ir līdzīgi jūsu ievadītajam tekstam.

Pievienojiet papildus kameras savai Drive ierīcei

Pilnīgam navigācijas komplektam, Garmin DriveSmart ierīce ir savienojama ar atsevišķi iegādājamo BC 30 atpakaļskata kameru (tās uzstādīšanai ieteicama profesionāļa palīdzība). Kad kamera ir pievienota, jūs viegli varat saskatīt navigatora ekrānā transporta līdzekļus, gājējus un citus šķēršļus aiz jūsu automašīnas, kad braucat atpakaļgaitā. Kad jūsu automašīnā jums līdzi brauc mazulis, pievienojiet DriveSmart babycam mazuļu uzraudzīšanas kameru, kas var ērti, veicot attiecīgu pieprasījumu navigācijas ierīces ekrānā, sniegt video informāciju par notiekošo jūsu automašīnas pasažieru sēdeklī. 

Piezīme: dažās valstīs videokameru izmantošana var būt aizliegta. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties savas jurisdikcijas likumiem un tiesībām

Ierīces pārvaldīšana

Izmantojiet Garmin Express™, lai uzturētu savu Garmin DriveSmart ielādētu ar aktuālāko informāciju. Garmin Express padara karšu un programmatūras atjaunošanu vienkāršu, ļauj pārnest saglabātās vietas uz un no ierīces, pievienot pielāgotas balss norādes un ikonas kartē atainotajiem transporta līdzekļiem.

Kartes datu kvalitāte var nozīmēt atšķirību starp gala mērķa atrašanu un nomaldīšanos. Augstas kvalitātes HERE karšu dati ļauj Garmin ierīcei nodrošināt jūs ar nepieciešamo informāciju, kad jums tā ir vajadzīga visvairāk, samazinot uztraukumus un kavēšanās iespējas, samazinot laiku, ko pavadāt automašīnā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kartes

Eiropa
 

Komplektācija

 • Garmin DriveSmart 50 LM
 • Ielādēta “City Navigator Europe NT” karte
 • Bezmaksas karšu atjaunošana ierīces mūža garumā
 • 12-24 V "barošanas" kabelis automašīnā
 • Stiprinājums pie automašīnas vējstikla ar piesūcekni
 • USB kabelis
 • Iesākuma lietošanas pamācība
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Virtuālā Realitāte gpscentrā
2016-09-02
Tagad arī pie mums Virtuālā Realitāte ar pasaulē modernākajām virtuālās realitātes brilēm Oculus. Nāc un izbaudi reālu Lasīt vairāk...
Galvenie noteikumi, kuri šobrīd spēkā "dronu" lidojumiem Latvijas teritorijā.
2016-07-22
[izraksts]Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa Lasīt vairāk...
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2017 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922