GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin DriveLuxe 50 LMT

Garmin DriveLuxe 50 LMT

Garmin® iepazīstina ar autonavigāciju Drive sēriju, kas ir veidota fokusējoties uz autovadītāja drošību

Modernais un stilīgais Garmin DriveLuxe ir iespaidīgs premium sērijas navigators skaistā metāla korpusā. "Barojoties" no kompakta, magnētiska kronšteina, Garmin DriveLuxe piedāvā automātisku divējādu ekrāna novietojumu (horizontāli vai vertikāli) un inovatīvas navigācijas funkcijas autovadītāja vērībai par situāciju uz ceļa.

Attēli

navigacija/original/driveluxe 50lm.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Premium sērijas GPS satelītnavigācijas ierīce ar viedām funkcijām

  • Premium sērijas GPS navigācijas ierīce automašīnai ar 5" ekrānu, plānu un metālisku korpusu un magnētisku stiprinājumu ar strāvas padevi
  • Detalizētas Eiropas ceļu kartes ar bemaksas atjauninājumiem ierīces mūža garumā un bezmaksas satiksmes informāciju 
  • Bluetooth® brīvroku zvani1 un balss aktivizēta navigācija
  • Brīdinājumi autovadītājiem par situāciju uz ceļa, ieskaitot brīdinājumus par tuvojošamies asiem pagriezieniem, skolu teritorijām, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā u.c.
  • Pielāgojami ziņojumi no viedtālruņa2 ļauj jums aplūkot ienākošo zvanu, SMS un lietotņu ziņojumus savas navigācijas ierīces ekrānā

 

Izsmalcināts stils

Ar tā eleganto stilu un plāno, metālisko korpusu, DriveLuxe piedāvā elegantu un estētisku izskatu, kas iederas jebkuras automašīnas salonā. Magnētisks kronšteins ar strāvas padevi notur un "baro" jūsu DriveLuxe ierīci tās vietā, jūsu braucienu laikā. Divējāds ekrāna novietojums ļauj ierīci izmantot gan horizontālā, gan vertikālā veidā. DriveLuxe zina, kad ir pagriezts un pielāgo ekrāna informāciju automātiski.

 

Noderīgi brīdinājumi jūsu ikdienas braucienos

Garmin DriveLuxe GPS satelītu navigācijas ierīce piedāvā autovadītājiem brīdinājumus, kas var palīdzēt drošas braukšanas veicināšanā un uzlabot vadītāja informētību par situāciju maršruta garumā. Funkcija ietver sevī brīdinājmus par asiem pagriezieniem, izmaiņām atļautajā braukšanas ātrumā, dzelzsceļa pārbrauktuvēm, dzīvnieku pārejām u.c. Papildus, Garmin DriveLuxe ziņo jums, ja jūs braucat nepareizajā virzienā vienvirziena ielā un nosūta jums ziņojumus, ja tuvumā atrodas skolu teritorijas. Saņemiet ziņoumus par tuvumā esošiem sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem3 un esiet sagatavots pēkšņas apstāšanās gadījumiem saspringtā satiksmē, saņemot tam atbilstošu brīdinājumu4. Garāku braucienu laikā darbojas brīdinajumi ar iespējamu nogurumu5, kas iesaka atpūtas laikus un potenciālas atpūtas vietas. Up Ahead funkcija ļauj jums ierīces kartes lapā viegli aplūkot vietas, kas atrodas jums priekšā, un intereses punktus ceļa malās naviģēšanas laikā.

  

 

Runājiet ar Garmin DriveLuxe

Garmin DriveLuxe piedāvā ērtu balss aktivizētu navigāciju. Kontrolējiet savu Garmin DriveLuxe ierīci ar savas balss palīdzību, ļaujot savām rokām droši palikt uz stūres brauciena laikā. 

 

Plašs viedu funkciju klāsts 

Sinhronizējiet saderīgu Bluetooth ierīci, piemēram, viedtālruni, ar Garmin DriveLuxe, brīvroku zvanu veikšanai un viedu ziņojumu saņemšanai no tās savas navigācijas ierīces ekrānā. Saņemiet zvanus, SMS un kalendāros atgādinājumus, neatraujot savas rokas no stūres, lai paņemtu tālruni. Fokusējieties uz ceļu sev priekšā, bet nezaudējiet sakarus ar apkārtējo pasauli, izmantojot pielāgojamo viedo ziņojumu funkciju, kas ataino datus tieši navigācijas ierīces ekrānā.

Reālā laika informācijai, piemēram, laika apstākļu vai satiksmes apstākļu informācijai, lejuplādējiet Smartphone Link6 mobilo lietotni, kas savieno jūsu Garmin DriveLuxe satelītnavigācijas ierīci ar jūsu viedtālruni.

  

 

Viegla naviģēšana sarežģītos krustojumos

Aktīvā pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm sagatavo jūs pašpārliecināti izbraukt sarežģītus krustojums un uzbrauktuves/nobrauktuves no rotācijas apļiem. Jums tuvojoties, uzrādās animēts ceļa modelis un košas līnijas norāda uz pareizo braukšanas joslu, kurā jums būtu jābrauc, lai turpinātu iesākto maršrutu; balss norādes sniedz papildus informāciju braukšanas joslas izvēlē. Bird’s Eye krustojuma pārlūks nodrošina ar detalizētiem krustojuma pārskatiem, uzrādot krustojums skatā no augšas. photoReal krustojuma skats reālistiski ataino sarežģītus krustojums jūsu maršruta laikā, uzrādot apkārtējo ainavu un ceļu nosaukumus uzrādošas ceļa zīmes.

  

 

 

Navigācija, kas izmanto atpazīstamus orientierus

Garmin DriveLuxe piedāvā uzlabotas norādes pagriezienu-pēc-pagrieziena, izmantojot Garmin Real Directions™ balss norāžu funkciju viegli saprotamām norādēm, kuras tiek veiktas, balstoties uz atpazīsatmiem orientieriem, ēkām, luksoforiem u.c. intereses punktiem. Funkciju papildina miljoniem jaunu un populāru vietu, pateicoties Foursquare® datu bāzei. Funkcijas izpildījums var atšķirties, balstoties uz iestatīto ierīces valodu un izmantošanas reģionu.

 

Atrodiet tieši to, ko vēlaties atrast

Direct Access funkcija atvieglo naviģēšanu uz izvēlētajiem sarežģītajiem galamērķiem, piemēram - iepirkšanās centriem un lidostām, atrodot nepieciešamo vietu plašākā kompleksā. Kad naviģējat uz iepirkšanās centru, Direct Access sniedz papildus informāciju par konkrētiem veikaliem tajā, norādot to atrašanās vietu TC.

 

 

Vienkāršāk meklēt, ātrāk atrast

Garmin DriveLuxe ir meklēšanas josla, kas padara vienkāršu adrešu un miljoniem intereses punktu (POIs) uzmeklēšanu. Vienkārši ievadiet kategoriju (pienmēram - "picērija"), pilnu adresi vai zīmola/veikala nosaukumu ("Starbucks") un Garmin DriveLuxe tūlītēji piedāvā atbilstošus meklēšanas rezultātus. Ja esat nokļūdījies ar nosaukuma ievadīšanu, Garmin DriveLuxe piedāvā vairākus meklēšanas rezultātus, kas ir tuvu līdzīgi jūsu ievadītajam. Piemēram, ja ievadījāt meklētājā "MacDonalds", jūs saņemsiet rezultātus gan "MacDonalds", gan "McDonalds" meklēšanas terminam.

 

Pievienojiet savam braucienam video informāciju

Navigācijas funkcijas var papildināt Garmin DriveLuxe iespēja tikt savienotai ar atsevišķi iegādājamu BC 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru. Kad ierīces ir savienotas savā starpā, jūs viegli varat aplūkot automašīnas, kājāmgājējus vai citus šķēršļus aiz jūsu automašīnas savas Garmin DriveLuxe ekrānā, jums braucot atpakaļgaitā. Kad jūsu automašīnā ir mazulis, pievienojiet savam braucienam GarminbabyCam. babyCam ir bērnu uzraudzītājs automašīnas salonā, kas ērti piedāvā skatu uz aizmugurējo pasažieru sēdeli "pēc izsaukuma" jūsu navigācijas ierīces ekrānā.

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana, atrādīšana un pārraidīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat šo ierīci.

 

Ātra un ērta ierīces pārvaldīšana

Izmantojiet Garmin Express, lai uzturētu savā Garmin DriveLuxe ierīcē pašu aktuālāko informāciju. Garmin Express programma padara vienkāršu un vieglu ierīcē esošo karšu un programmatūras atjaunošanu, saglabāto vietu pārnesi un papildus balss norāžu un transoprtlīdzekļa atainojuma ikoniņu ielādi ierīcē.

Karšu datu kvalitāte var radīt atšķirību starp ērtu galamērķu atrašanu un nomaldīšanos. Augstas kvalitātes HERE karšu dati ļauj jūsu Garmin ierīcei atainot jums nepieciešamo informāciju, kad jums tā ir nepieciešama visvairāk, samazinot uztraukumus brauciena laikā, palīdzot izvairīties no aizkavēšanās un samazinot laiku, ko pavadāt automašīnā.

 

1 Nepieciešams atsevišķi iegādājams viedtālrunis. Sīkāka informācija pieejama šeit.

2 Lai saņemtu viedos ziņojumus savā navigācijas ierīcē, jums būtu jālejuplādē bezmaksas Smartphone Link lietotne. Nepieciešams atsevišķi iegādājams viedtālrunis ar Bluetooth atbalstu. Izmantošanai, iespējams, var tikt pielāgoti lietotāja datu plānu tarifi.

3 Sarkanās gaismas un ātruma reģistratoru brīdinājumu funkcija nav pieejama visos reģionos.

4 Nepieciešams, lai automašīna, tuvojoties lēnai vai stāvošai satiksmei, brauktu ar vismaz 97km/h lielu ātrumu.

5 Brīdinājumi par iespējamu nogurumu aktivizējas pēc ilgāka perioda pastāvīga brauciena bez ilgstošas apstājas maršruta laikā.

6 Izmantošanai, iespējams, var tikt pielāgoti lietotāja datu plānu tarifi. Var būt nepieciešama abonēšana.

 

Bluetooth® pieder Bluetooth SIG, Inc. Foursquare® un Foursquare® logo ir Foursquare Labs, Inc reģistrētas tirdzniecības zīmes.

HEREFoursquare

 

Pasūtīt online šeit

 

Kartes

Eiropa
 

Komplektācija

  • lādētājs, stiprinājums
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922