GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin Dēzl 780 LMT-D

Garmin Dēzl 780 LMT-D

Izstrādāts tieši kravu pārvadājumu industrijas pārstāvjiem
Iepriekš ielādētas visas Eiropas kartes ar kravas auto ierobežojumiem
7" skārienjūtīgs displejs
Digital Traffic, Smartphone Link un Live Services
Kustības joslas izvēles asistents
Krustojuma skatījums ar photoReal skatu
BEZMAKSAS mūža satiksmes atjauninājumi
BEZMAKSAS karšu atjauninājumi uz mūžu
Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
Savienojama ar aizmugurējā skata kameru
Servisa vēstures žurnāls
Balss vadība
Brīvroku zvani
Maršruta brīdinājumi
īpašie intereses punkti
brauciena pārtraukuma plānotāji ar savlaicīgiem paziņojumiem

Attēli

navigacija/original/garmin-dezl-780lmt-d-eu_600x600.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Liela ekrāna GPS kravas automašīnas navigators

 
 • Premium 7" kravas navigācijas ierīce ar automātisku magnētisko stiprinājumu un bezmaksas mūža karšu atjauninājumiem¹
 • Custom truck routing2 ievadiet informāciju par jūsu kravas automašīnas izmēru, slodzi un svaru, kā arī saņemiet brīdinājumus par gaidāmajiem tiltu augstumiem, asiem līkumiem, svara ierobežojumiem un daudz ko citu
 • Easy Break plānošana ar savlaicīgiem paziņojumiem plus Truck & Trailer servisu katalogs, meklējot pēc zīmola vai ērtībām (piemēram, "Flying J" vai "dušas")
 • Vadiet dēzl 780 ar savu balsi un baudiet Bluetooth® brīvroku zvanus4, viedos paziņojumus un iebūvēto Wi-Fi®, lai ērti atjaunotu kartes un programmatūras atjauninājumus bez datora
 • Ietver bezmaksas tiešraidi, izmantojot Digital Traffic vai Smartphone Link un Live Services ar bezmaksas Live Services lietotni3
 • Dispach un Track ļauj dispečeriem ērti sūtīt īsziņas un adreses saviem vadītājiem un pat izsekot vadītāju maršrutus no sākuma līdz beigām
Lielo platformu vadītājiem, kuri vēlas navigatoru ar lielu ekrānu, mūsu Dēzl 780 LMT-D GPS kravas automašīnas navigācijas ierīce ar 7 collu skārienjūtīgu ekrānu ir ideāls ceļa pavadonis. Papildus premium kartēšanai, navigācijai ar balss vadību un uzlabotajām savienojamības funkcijām, ierīce ir aprīkota ar jaudīgu magnētisko stiprinājumu, kas nodrošina drošu stiprinājumu, ko ir viegli noņemt, kad dodaties prom. Palieciet savienojumā un brīdināti jūsu ilgajā ceļā ar dēzl 780 LMT-D.
 

Pielāgota kravas automašīnu maršrutizācija

 
Lai palīdzētu jums maksimāli izmantot augstās izšķirtspējas, skārienjūtīgo tālummaiņas displeju, dēzl 780 LMT-D  ierīcē ir ielādētas ar kartes, kas ietver arī ar kravas automašīnu saistītus maršruta brīdinājumus - piemēram, tilta augstumus, asus līkumus, svara ierobežojumus - lielākajai daļai galveno ceļu un lielceļu. Vienkārši ievadiet sava transportlīdzekļa profila informāciju (pielāgojama pēc augstuma, svara, garuma, platuma un bīstamiem materiāliem), kā arī atrodiet kravas automašīnas priekšrocības, kas piemērotas jūsu kravas automašīnas izmēram, slodzei un svaram.
Papildu ērtībai vienkāršais automašīnas profils ļauj ērti apmainīt piekabju izmērus ar vienu pogu.
 

Bezmaksas Live pakalpojumi

 
Kas notiek uz ceļa jums priekšā? Smartphone Link ir bezmaksas mobilā lietotne, kas savieno jūsu dēzl 780 LMT-D ar jūsu iPhone® vai Android ™ viedtālruni. Kad savienota ar viedtālruni, jūsu dezl ierīce var piekļūt reāllaika informācijai2, piemēram, informācijai par satiksmi un laika apstākļiem. Lietotnē varat arī iegādāties augstākās kvalitātes saturu, piemēram, progresīvus laika radara datus un satiksmes kameru attēlus.
 

Balss vadība

 
Izmantojot ar balsi aktivizētu navigāciju, varat ērti vadīt savu dezl 790 LMT-D kravas automašīnas navigatoru ar vienkāršām balss komandām, lai jūsu rokas varētu palikt uz stūres un jūsu acis droši koncentrējas uz ceļa.
 

Iebūvētais WiFi ziņo jums par atjauninājumiem

 
Jūsu kartes un programmatūru var viegli atjaunināt, jo dēzl 780 LMT-D ierīcē ir iebūvēts Wi-Fi. Ja ir pieejams jauns atjauninājums un esat izveidojis savienojumu ar Wi-Fi tīklu, automātiski saņemat paziņojumu uz tālruni. Pēc tam jūs vienkārši izmantojat ekrāna pogu Wi-Fi, lai atjauninātu savus datus.
 

Bluetooth priekšrocības

 
Sinhronizējiet viedtālruni vai planšetdatoru, kam pieejams Bluetooth savienojums ar dēzl 780 LMT-D un izmantojiet brīvoku zvanus. Ielieciet tālruni savā kabatā un baudiet zvanus brīvroku režīmā, nenovēršot uzmanību no ceļa. Varat arī saņemt pielāgojamus viedos paziņojumus4 zvaniem, tekstiem, brīdinājumiem par lietotni un citus, kas parādās tieši uz navigācijas ierīces displeja.
 

Viegla pārtraukumu plānošana

 
Lai vienkāršotu jūsu dzīvi uz ceļa, dēzl 780 LMT-D kravas mašīnu navigators nodrošina vieglu pārtraukumu plānošanu un savlaicīgu paziņojumu sniegšanu, kas ļauj maksimāli izmantot katru pieturu. Atrodiet interešu punktus, par kuriem rūpējas autovadītāji - piemēram, pārtikas veikali, degvielas uzpildes stacijas, atpūtas vietas, dušas, naktsmītnes, bankomāti, Wi-Fi un citas vietas. Vai nepieciešams noparkoties? Dēzl 780 LMT-D ir aprīkots arī ar kravas automašīnas novietošanas datiem, kas palīdz atrast pieejamās 18 riteņu stāvvietas kravas automobiļu apstāšanās un atpūtas vietas.
 

Servisa vēstures žurnāls

 

dēzl 780 LMT-D ir pieejams servisa vēstures žurnāls (Service History Log), lai jūs varētu piefiksēt servisa apmeklējuma iemeslus un datumus. Ērti sekojiet līdzi riepu nolietojumam, riepu spiedienam, eļļas maiņai, riepu maiņai u.t.t.

 

Nosūtīšana un izsekošana

 
Dezl 780 LMT-D ier ielādēts ar vienkāršu kravas automašīnas uzraudzības risinājumu², kas ļauj dispičeriem viegli izsekot vadītāju un sūtīt ziņojumus, piemēram, īsziņu ar piegādes adresi. Jūs varat izvēlēties adresi no īsziņas un netraucēti pāriet uz jauno galamērķi.
 

Saderība ar bezvadu aizmugurējā skata kameru

 
Redziet, kas atrodas aiz Jūsu automašīnas, kad pārvietojaties atpakaļgaitā, pievienojot Garmin atpakaļskata kameru (iegādājama atsevišķi). dēzl 780 LMT-D ir saderīga ar Garmin bezvadu aizmugurējā skata kamerām. Kad sapārota, dēzl 580 LMT-D rāda pārraidīto video informāciju tieši tās ekrānā.
 

Viegli naviģējiet

 
Papildus detalizētajai kartēšanai un lielam ekrānam, kas ir viegli saskatāms jūsu salonā, dēzl™ 780 ir aprīkots ar jaudīgiem skaļruņiem, kas nodrošina izteiksmīgus virzienus, kurus jūs varat dzirdēt skaļi un skaidri, pat virs ceļa trokšņa.
 
Ceļa plānotājs, ļauj jums izveidot vairākus apstāšanās maršrutus, kā arī plānot un saglabāt nākotnes braucienus. Ir pieejama arī ērta maršruta veidošana, kas ļauj pievienot punktu kartē, vienkārši pieskaroties ekrānam, lai jūs varētu pielāgot maršrutu, iekļaujot vēlamos ceļus, pilsētas vai atrašanās vietas.
 
Braukšanas laikā Active Lane Guidance nodrošina displejā balss norādes un spilgtas bultiņas, lai norādītu pareizu joslu, kas nepieciešama jūsu nākamajam pagriezienam vai izejai. Pilnkrāsu fotoattēli parāda reālā krustojuma skatus, kas parāda reālus grafikus gaidāmajiem krustojumiem, lai atvieglotu navigāciju caur tām. Turklāt Bird's Eye savienojuma skats piedāvā detalizētu skatu uz automaģistrāļu mezgliem, skatoties uz leju, it kā no putna lidojuma. Dēzl navigācijas ekrāns parāda arī jūsu pašreizējo ātrumu, ātruma ierobežojumu, ceļu vai ielu no kuras jūs braucat, un paredzamo ierašanās laiku jūsu galamērķī.
 
 

Kartes

Eiropas kartes pāŗklājums
 

Komplektācija

 • dēzl 780
 • Iepriekš ielādēts City Navigator® NT Europai
 • Kartes un tiešsaistes satiksme2 ar mūža atjauninājumiem (norādīts pēc modeļa numura “LMT-D” uz iepakojuma)
 • Tiešraides satiksmes uztvērējs / transportlīdzekļa strāvas kabelis
 • Transportlīdzekļa piesūcekņu stiprinājums
 • USB vads
 • Lietošanas pamācība
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922