GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
Garmin Dēzl 770 LMT

Garmin Dēzl 770 LMT

Izstrādāts tieši kravu pārvadājumu industrijas pārstāvjiem
Iepriekš ielādētas visas Eiropas kartes ar kravas auto ierobežojumiem
Liels 7" skārienjūtīgs multi touch displejs
Kustības joslas izvēles asistents
Krustojuma skatījums ar photoReal skatu
BEZMAKSAS mūža satiksmes atjauninājumi
BEZMAKSAS karšu atjauninājumi uz mūžu
Bluetooth bezvadu tehnoloģija
Savienojama ar aizmugurējā skata kamerām
Foursquare un POI interešu punkti
Servisa vēstures žurnāls
Balss vadība
Izeja skandām vai austiņām

Attēli

navigacija/original/delz770 lmt 2.jpg
navigacija/original/dezl 770 lmt 1.jpg
navigacija/original/770 lmt.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Kravas auto navigācijas ierīču jaunā paaudze

 • 7,0 collu augstas izšķirtspējas stikla ekrāns
 • Pilna Eiropas karte ar bezmaksas atjauninājumiem un bezmaksas satiksmes atjauninājumiem.
 • Kravas auto pielāgojama maršrutācija1 (izmēri, svars un kravas tips)
 • Sadaļa ar servisiem kravas auto un motormājām, plus, kravas automašīnam pielāgoti interešu punkti (POI)
 • Ceļa brīdinajumi, ieskaitot brīdinājumus par asiem pagriezieniem, tiltu augstumiem, svara ierobežojumiem un vēl vairāk

 

Redziet vairāk, dzirdiet labāk

dēzl 770LMT vada ar 7 collu stikla ekrānu, kas ir viegli saskatāms visā automašīnas kabīnē. Īpaši skaļas, uzlabotas skandas nodod dzidri izrunātus norādījumus pagriezienu-aiz-pagrieziena, kas ir labi sadzirdami pat pie ceļa trokšņiem.

Izrunātās Garmin Real Directions norādes  vada kā labs draugs – izmantojot atpazīstamus orientierus, ēkas un luksoforus, grūti ieraugāmu un salasāmu ielu nosaukumu vietā.

Pielāgota maršrutācija kravas auto

dēzl 770LMT navigācijas ierīcē ir ievietota detalizēta Eiropas ceļu karte, kas sevī iekļauj arī kravas auto ierobežojumus, piemēram – tiltu augstumus, asus pagriezienus, svara ierobežojumus un vairāk, plus, saistīto informāciju vairums galvenajiem ceļiem un šosejām. Vienkārši ievadiet sava auto parametrus (pielāgojami pēc augstuma, svara, garuma, platuma un bīstamiem materiāliem) un atrodiet kravas auto izmantojamus maršrutus, kas atbilst Jūsu auto izmēriem un svaram.

Vienkāršais Truck Profile profils ļauj Jums viegli pārslēgties starp dažādu piekabju profiliem ar vienas pogas pieskārienu. Trip Planner funkcija ļauj Jums izveidot maršrutu no vairākiem ceļa punktiem, saglabāt un plānot nākotnes ceļojumus.

Route Shaping funkcija ļauj Jums viegli mainīt Jūsu maršrutu, pievienojot tam ieteicamos ceļus un pilsētas.

BEZMAKSAS ceļu satiksmes informācija ierīces mūža garumā

dēzl 770LMT iekļauj sevī Garmin Traffic satiksmes informāciju, lai palīdzetu Jums vairāk atrasties kustībā ar auto. Ar Garmin Traffic, Jūsu brauciena karte paliek uz ekrāna visu laiku. Brīdinājumi par satiksmi parādās kartes malā kopā ar skaņas brīdinājumu. Garmin Traffic var sniegt Jums detalizētu informāciju par notiekošo situāciju, piemēram, cik minūtes ir plānota aizkavēšanās, vai ir pieejami apbraukšanas ceļi. Funkcija var pat noteikt vai Jūs esat izvēlējies ātrāko maršrutu. BEZMAKSAS satiksmes informācija nodrošina Jūsu dēzl 770LMT ar satiksmes informāciju bez maksas tās mūža garumā – bez reklāmām un abonēšanas maksas. Garmin Traffic tiek sūtīts tieši uz Jūsu dēzl ierīci.

Bluetooth saderība

Savienojiet Bluetooth saderīgu ierīci, piemēram, Jūsu veidtālruni, ar dēzl 770LMT brīvroku funkcijai, jo tajā ir iebūvets mikrofons un skanda. dēzl 770LMT var tikt sapārots arī ar atbilstošu brīvroku austiņu (iegādājama atsevišķi), lai veiktu un saņemtu zvanus, ieskaitot konferenču zvanus.

Kravas auto pielāgoti interešu punkti (POI) un servisa pakalpojumi

Nepieciešama palīdzība, lai atrastu vietas, uz kurām doties? Atrodiet profesionālām vajadzībām nepieciešamos interešu punktus un sniedziet tiem novērtējumus. Tie sevī iekļauj kravas auto novietnes, svara kontroles stacijas, auto stāvvietas, naktsmītnes, Wi-Fi piekļuves punktus un vēl vairāk interesējošas vietas.

Jūsu balss spēks

dēzl 770LMT ir aprīkots ar balss aktivizētu navigāciju. Vienkārši runājiet ar dēzl un tas tas reaģēs.

Viegli naviģējiet caur sarežģītiem krustojumiem

dēzl 770LMT ir aktīvā pareizās joslas izvēles asistenta funkcija. Tā izmanto balss norādes un koši krāsainas bultiņas, lai norādītu uz atbilstošu braukšanas joslu Jūsu maršruta turpināšanai. PhotoReal krustojuma skatījums uzrāda nobrauktuves no rotācijas apļiem kā tā izskatās dzīvē: pilnībā krāsainas un detalizētas. Bird`s Eye krustojuma pārlūks piedavā detalizētu krustojuma skatu no putna lidojuma.

aderība ar Smartphone Link Smartphone link ir bezmaksas mobilā aplikācija, kas savieno Jūsu dēzl 770LMT ar Jūsu iPhone vai Android viedtālruni. Kad sapārots, dēzl var izmantot Jūsu tālrunī esošo datu plānu, lai dalītos ar informāciju.

Smartphone Link dod Jums iespēju piekļūt arī Garmin Live Services, noderīgu tiešā laika informāciju, piemēram, par laika apstākļiem, gan bez maksas, gan ar abonēšanas maksu. Jūs varat iegādāties aplikācijas premium saturu, lai iegūtu padziļinātu informāciju par laika apstākļiem, satiksmi un fotoradariem.

Saderība ar bezvadu aizmugurēja skata kameru

Redziet, kas atrodas aiz Jūsu automašīnas, kad pārvietojaties atpakaļgaitā, pievienojot Garmin bezvadu kameru (iegādājama atsevišķi). dēzl 770LMT ir saderīga ar BC 20 vai BC 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru. Kad sapārota, dēzl 770LMT rāda pārraidīto video informāciju tieši tās ekrānā. Pievienojiet kameru pie pastāvīgas strāvas barošanas un viegli pārslēdzieties no navigācijas režīma uz kameres režīmu. Ieteicama profesionāla uzstādīšana.

Up Ahead funkcija

Ar Up Ahead funkciju, Jūs viegli varat atrast vēlemās vietas neatstājot navigācijas karti. Kā Jūs pārvietojaties pa savu maršrutu, Up Ahead pastāvīgi informē Jūs par tuvējiem pakalpojumiem, ieskaitot pārtiku, degvielu un bankomātus. Vislabākais – Up Ahead ir personalizējams, tā Jūs vienmēr zināsiet sirdij tuvāko galamērķu atrašanās vietas visa ceļa garumā.

Vairāk informācijas par ceļu

dēzl 770LMT informē Jūs par priekšā esošā ceļa stāvokli un ierobežojumiem, ieskaitot asus pagriezienus, tiltu augstumus, svara ierobežojumus, īpaši vējainas vietas, kravas auto un motormājām nepieejamus ceļus un bīstamus materiālus. Brīdinājumi par ceļa kāpumiem un kritumiem ļauj laicīgi sagatavoties atbilstošai braukšanas ātrumu nomaiņai. Tiek uzrādīts kravas auto braukšanas ātruma ierobežojums, ja tas atšķirās no vieglā transporta braukšanas ātruma ierobežojuma. Tās pulkstenis automātiski pielāgosies laika zonai un nodrošinās informāciju par saullēkta un saulrieta laikiem. Jūsu dēzl 770LMT informē Jūs par valstu vai štata robežām un Jūsu ierašanās laiku.

Servisa vēstures žurnāls

dēzl 770LMT ir pieejams servisa vēstures žurnāls (Service History Log), lai Jūs varētu piefiksēt servisa apmeklējuma iemeslus un datumus. Ērti sekojiet līdzi riepu nolietojumam, riepu spiedienam, eļļas maiņai, riepu maiņai u.t.t.

ekļauj BEZMAKSAS karšu atjauninājumus

dēzl 770LMT ir pārdošanaā ar iepriekšēji ielādētu Eiropas ceļu karti. Ar karšu atjauninājumiem bez maksas ierīces mūža garumā, Jūsu maršruti būs vienmēr balstīti uz aktuālākajām kartēm, interešu punktiem un navigācijas informāciju. Jaunas kartes ir pieejamas lejuplādei bez maksas, lai pagarinātu Jūsu navigācijas ierīces prakstiskās izmantošanas laiku.

Mūsu interešu punktu informācija tagad piedāvā arī papildus informāciju no Foursquare vietnes. Foursquare pievieno miljoniem jaunu un populāru restorānu, veikalu, pakalpojumu un vairāk.

 

 

 

 

Kartes

Visas Eiropas karšu pārklājums.
 

Komplektācija

 • dēzl 770LMT
 • Ielādēta “City Navigator Europe NT” specializēta pilna Eiropas karte ar kravas auto ierobežojumiem
 • FM sastrēgumu uztvērējs ar transportlīdzekļa barošanas vadu
 • Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
 • BEZMAKSAS karšu atjauninājumi uz mūžu
 • Bāzes tipa kronšteins
 • Stiprinājums pie vējstikla
 • Stiprinājums pie paneļa (stacionārs)
 • USB vads
 • Īsa pamācība
 

Pamācība

latviski
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922