GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
dji Mavic PRO

dji Mavic PRO

DJI Mavic PRO ir mazākais un spējīgākais drons, kas pārvērš debesis par mūsu radošuma ieleju bez liekiem uztraukumiem, palīdzot jums katru momentu debesīs radīt īpašu. Aiz kompaktā izmēra slēpjas augstas kvalitātes un tehnoloģijas apvienojums, kas DJI Mavic padara par vienu no izsmalcinātākajiem droniem, kāds jebkad ir izveidots. 24 augstas veiktspējas kodoli ar jaunu translēšanas sistēmu, kas nodrošina pat 7km lidošanas diapazonu, 5 redzamības sensori un 4K izšķirtspējas kamera ar 3 asu stabilizāciju. Un tas viss tikai pirksta kustības attālumā! Galvenās funkcijas.

Attēli

navigacija/original/large_2f614918-c3ff-41d9-9c5d-49fc8d1f302f.jpg
navigacija/original/large_86084b55-6635-405b-942c-07c77f6f26a9.jpg
navigacija/original/large_7cfcf16d-c022-48cf-9dd3-2c4c70603776.jpg
navigacija/original/large_4058afad-4331-40ab-9a4e-30b49c72447b.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

DJI Mavic.
 
DJI Mavic PRO ir mazākais un spējīgākais drons, kas pārvērš debesis par mūsu radošuma ieleju bez liekiem uztraukumiem, palīdzot jums katru momentu debesīs radīt īpašu. Aiz kompaktā izmēra slēpjas augstas kvalitātes un tehnoloģijas apvienojums, kas DJI Mavic padara par vienu no izsmalcinātākajiem droniem, kāds jebkad ir izveidots. 24 augstas veiktspējas kodoli ar jaunu translēšanas sistēmu, kas nodrošina pat 7km lidošanas diapazonu, 5 redzamības sensori un 4K izšķirtspējas kamera ar 3 asu stabilizāciju. Un tas viss tikai pirksta kustības attālumā! Galvenās funkcijas.
 
Spēcīgs!
 
Lidojiet tālāk. No savas kabatas.
Video pārraides kvalitāte ir ļoti svarīga lidošanas sastāvdaļa. Tapēc mēs esam izveidojuši jaunu sistēmu, kas saucas DJI OcuSync, kas aizstāj iepriekšējo Wi-Fi video pārraidi. OcuSync pārspēj Wi-Fi iespējas pārraidot signālu. Nekādu šķēršļu un traucējumu. Nepasargāts drons varētu ietriekties jebkādos šķēršļos veicot garu distanci viens pats. Mavic izmanto SkyAutonomy tehnoloģiju, lai sajustu šķēršļus pat 15m attālumā. Tas var aplidot viņiem apkārt vai vienkārši apstāties un turēties vienā punktā izvairoties no sadursmes, kamēr mēs neredzam, kur Mavic dodas.
 
Precīza karāšanās.
Satelītu pozicionēšana var tikai palīdzēt dronam karāties vienā punktā. Bez satelītiem drons nebūs spējīgs noteikt savu pozīciju un kļus nestabils atrodoties gaisā. Kā arī priekšējie un apakšējie redzamības sensori nodrošina precīzu karāšanos arī iekštelpās.
 
Lidojiet ilgāk.
Kapēc gan lidot 10 vai 15 minūtes, ja jūs varat lidot pat 27 minūtes? Ar Mavic jūs to varat!
 
4K Ultra HD Video.
Mavic atbalsta 4K video ar 30fps. Nekādas elektriskas bildes stabilizācijas netiek izmantotas, lai pārliecinātos, ka viss atels ir 4K. Mēs esam izveidojuši miniaturizetu, super precīzu 3 asu stabilizatoru priekš Mavic, kas spēs nodrošināt stabilu video pat lidojot ar lielu ātrumu.
 
Spēcīgi foto.
Visi mīl labas bildes. Vienalga kad jūs vēlaties uzņemt bildes priekš sava albuma, tad Mavic 12 Megapixeļu kamera ar Adobe DNG RAW atbalstu to izdarīs neaprspējami.
 
Esiet radoši!
 
Uzņemiet foto vai video kā profesionālis. Automātiski.
Jums nevajadzēs filmēšanas komandu, kamēr jūs filmējat ar Mavic, jo viss kas jums vajadzīgs, ir Active Track. Tikai pasakiet dronam, kam sekot un pērējo Mavic izdarīs pats, padarot jūs par profesionāli!
Trace – sekojiet no aizmugures vai no priekšas jūsu izvēlētam objektam un lidojiet tam apkārt, kamēr tas kustas. Profile – lidojiet no sāna izvēlētajam objektam.
Spotlight – lidojiet gandrīz jebkur, kamēr kamera seko jūsu izvēlētajam objektam. Pamājiet savam Dronam! Kamēr Mavic uz jums ir vērsis kameru, tikmēr jūs tam varat vienkārši pamāt un tas pats automātiski uzņems bildi ar jums. Taisiet Selfijus, kādus nebūsiet uzņēmuši vēl nekad ar Mavic Gesture funkciju.
 
Uzlabota kustība.
ja vēlaties uzņemt foto, vai lidojiet iekštelpās un negribat lidot tik ātri, tad vienkārši pārejiet uz Tripod funkciju un katra Mavic kustība paliks ļoti precīza un lēna.
 
Vienkārši!
 
Lidojiet ar telefonu.
Varbūt jums ktram ir bijusi situācija, kad gribat ātri uztaisīt bildi ai kaut ko nofilmēt. Viss, kas tagad ir vajadzīgs – jūsu telefons. Tap Fly. Iesācēju pilotiem parasti nākas saskarties ar problēmām nolidot taisni precīzā līnijā, jo viņi nav pietiekoši labi pieraduši pie tālvadības pults.
TapFly nozīmē to, ka jums atliek vienkāŗši uzspiest uz vietas, kur vēlaties doties un Mavic uz turieni aizlidos pats. Tik vienkārši. Pēc jūsu komandas. Mavic uzvedas tā, kā jūs viņam liekat un reaģē nekavējoties.
 
Jūs varat lidot ātri un doties jebkur. Vienīgais, kas jums atliek – pārslēdzieties uz Sporta režīmu līdz pat 65 km/h.
 
Redziet pasauli no putna skatījuma. Lidojiet ar galvas kustību un redziet pasauli no putna skatījuma, kad jūs esat uzvilcis DJI brilles. Neuztracieties par neko.
 
Divi sensori. Dubulta uzticība.
Lielākā Dronu problēma ir tad, kad sensori nestrādā pienācīgi labi. Šis ir kapēc Mavic ir ievietoti divi galvenie sensori. Ja viens no tiem noiet greizi, tad otrs to aizvieto nekavējoties.
 
Novērots augstums.
Palieciet vienādā augstumā virs zemes automātiski.
Neuztraucieties par to, ka varat lidot pārāk zemu, Mavic noturēs jūs pareizajā augstumā .
 
Vieglākas, gudrākas un drošākas baterijas.
Iepriekš DJI baterijas varēja būt neuzticamas. Bet ar šīm uzlabotajām smadzenēm, kas ir iebūvētas katrā baterijā, tās ir viegli lietojamas, drošas un uzticamas.
 
Izsmalcinājums it viss, kas jums vajadzīgs.
Caur DJI GO aplikāciu jūs redzat visu, ko redz jūsu kamera, tāpat kā arī visa informācija, kas nepieciešama drone vadībai. No baterijas tilpuma, līdz pat vismalkākajiem sīkumiem.
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2021 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922