GPScentrs.lv
GPScentrs.lv
Rīga, Lielvārdes 4, t.26464922
Izvēlne


GPS noma
GPS noma
GPS serviss
TomTom GPS serviss Visu GPS serviss
DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO

Hasselblad 4k kamera
Maksimālais lidošanas laiks līdz 31 minūtei.
Lidošanas attālums līdz 6 km.
daudzvirzienu šķēršļu noteikšana

Attēli

navigacija/original/medium_4cb68b06-1b31-4369-9951-82b8f818b8c3.jpg
 

Video

 

Pieejamība

Nav veikalā
Par iespēju pasūtīt produktu intresēties pa tālruni 26464922 vai izmantot zemāk esošo kontaktformu.
 

Apraksts

Mavic 2 Pro ar Hasselblad kamera

 

Zviedrijā ražotās Hasselblad kameras atpazīstam pēc to ikoniskā dizaina, bezkompromisu attēla kvalitātes un zviedru kvalitātes. Kopš 1941. gada, ar Hasselblad kamerām iemūžināta virkne pasaules slavenāko notikumu, ieskaitot cilvēka nolaišanos uz Mēness.

 

Mavic 2 Pro Hasselblad L1D-20c kamera ir DJI un Hasselblad trīs gadu intensīvas sadarbības rezultāts. L1D-20c iestrādāta unikālā Hasselblad dabiskā krāsu risinājuma (HNCS - Hasselblad Natural Color Solution) tehnoloģija, ar kuras palīdzību jūs varēsiet uzņemt izcilus 2- megapikseļu foto elpu aizraujošā krāsu kvalitātē.

 

1" CMOS sensors

 

Jaunās kameras 1" izmēra sensora gaismu uztverošais laikums ir četras reizes lielāks, nekā pirmās paaudzes Mavic Pro. Lielāks sensors nozīmē labāku veiktspēju nepietiekama apgaismojuma apstākļos un zemāku attēla trokšņu līmeni pie augstākiem ISO jutības iestatījumiem. Mavic 2 Pro kameras maksimālā jutība ir paaugstināta līdz ISO 12800.

10 bitu Dlog-M krāsu profils

 

Mavic 2 Pro atbalsta 10 bitu Dlog-M krāsu profilu, kurš nodrošina daudz lielākas iespējas krāsu korekcijā, pateicoties plašākam attēla dinamiskajam diapazonam. Kameras 10 bitu krāsu profils nodrošina iespēju piefiksēt pat 1 miljardu krāsu (pretstatā 16 miljoniem krāsu ar parastajām 8 bitu kodēšanas tenoloģijām) un saglabā attēla detaļas gan tumšajās, gan gaišajās attēla daļās. Tagad jūs varēsiet iegūt pārliecinošus saulrieta vai saullēkta attēlus. 

 

HDR video

 

Pateicoties 4K izšķirtspējas 10 bitu HDR video atbalstam, Mavic 2 Pro iespējams pieslēgt pie HLG tehnoloģiju atbalstoša 4K izšķirtspējas TV un uzreiz skatīties uzņemto video pareizās krāsās. Paaugstinātais krāsu kontrasts un plašais tonālais diapazons ir tas, kas padara HDR video tik acij tīkamu.

Maināma diafragma

 

No f/2.8 līdz f/11 maināmā kameras diafragma nodrošina augstas kvalitātes attēlu kā spilgtā, tā arī nepietiekamā, apgaismojumā. Filmējot vai fotografējot slikta apgaismojuma apstākļos, iestatiet diafragmu uz f/2.8, ļaujot kamerai savākt vairāk gaismas. Savukārt, spilgtā apgaismojumā aizveriet to ciet līdz pat f/11, lai varētu izmantot lēnāku kameras slēdža ātrumu un tādējādi iegūt plūdenāku video.

 

Hyperlapse

 

Saki ardievas sarežģītai un laikietilpīgai pēcapstrādei – ar hyperlapse funkciju, ierīce visu izdarīs pati – gan uzņems foto, gan arī samontēs no uzņemtajiem foto profesionālas kvalitātes taimlapsi. Izveido un saglabā lidojuma maršrutu, norādi vēlamo taimlapses ilgumu, un Mavic 2 izpildīs doto uzdevumu, pie tam, ir iespēja vienlaicīgi saglabāt uzņemtos foto gan JPEG, gan RAW formātā, tādējādi nodrošinot lielāku rīcības brīvību pēcapstrādē.

 

HyperLight

 

Padari pasauli gaišāku ar HyperLight – nepietiekamam apgaismojumam paredzētu kameras režīmu, kurš ievērojami pazemina attēla trokšņa līmeni.

 

H.265 kodeks augstākas kvalitātes attēlam

 

Abi Mavic 2 modeļi spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video augstā bitreitā, izmantojot jauno H.265 kompresiju. H.265/HEVC kodeks saglabā par 50% vairāk attēla informācijas, nekā H.264/AVC, nodrošinot kvalitatīvu video ar augstu detalizāciju.

 

OcuSync 2.0 video pārraides sistēma

 

Ar OcuSync 2.0 video pārraides veiktspēja ir ievērojami uzlabota – kā attāluma, tā arī kvalitātes un signāla noturības ziņā. -Neviens taču neapšaubīs, ka droša kontrole pār lidaparātu ir svarīga lieta, vai ne?

 

Lidojuma drošība – jaudīgs, bet drošs

 

Neskaitāmu testa stundu rezultātā, Mavic 2 dizains ir optimāls augstas veiktspējas, zemas enerģijas patēriņa un trokšņa līmeņa apvienojums. Šie uzlabojumi kopā ar attīstīto lidojuma autonomijas (FlightAuthonomy) sistēmu sniedz vienmērīgāku, drošāku un klusāku lidojumu, kurš mazāk traucēs apkārtējos cilvēkus un dabu.

 

Panorāmas

 

Mavic 2 atbalsta četrus dažādus panorāmas uzņemšanas režīmus – sfērisko, 180°, horizontālo un vertikālo.

 

Aerofotogrāfija kļuvusi daudz vienkāršāka

 

Lielākai radošajai brīvībai ir pieejami dažādi intiutīvi uzņemšanas režīmi.

 

Standarta tālvadības pults

 

Mavic 2 tālvadības pults ar vienu akumulatora uzlādi spēj darboties pat 135 minūtes. Tās kompaktais, bet ergonomiskais dizains ar noņemamajām vadības svirām ļauj to pārvadāt daudz ērtāk. Tā ir saderīga ar visiem populārajiem viedtālruņu modeļiem un nodrošina patiesi ērtu lietošanu.

 

DJI Googles brilles

 

Mavic 2 spēj izveidot zemas aiztures bezvadu OcuSync savienojumu ar DJI Googles brillēm un nodrošina 1080p kvalitātes video pārraidi par lielā attālumā. Izvēloties HeadTracking (drons tiek vadīts ar galvas kustībām) režīmu, kamera spēj pagriezties par 75° pa labi un pa kreisi, nodrošinot īsta lidojuma sajūtas.

 

 

 

 
 

Komplektācija

  • DJI Mavic 2 PRO drons
  • DJI vadības pults
  • 1x DJI baterija
  • DJI lādētājs
  • 3x pāri propelleru
  • Savienojuma vadi ar telefonu
 

Kontaktforma

captcha mainīt
 
Seko mums twitter
Jaunumi
Revolūcija dronu pasaulē - Phantom 4.
2016-04-13
Izvairīšanās no šķēršļiem. Sekošana objiektiem. 28 minūtes lidojuma laiks. Viegli lietojams, pilnībā sagatavotā lidojuma gatavībā ar inteliģentu lidojuma sistēmu, Lasīt vairāk...
2016 gada Jaunums - Elektriskie skūteri jeb hoverboard.
2016-04-01
Izbaudi jaunumus - elektriskie pašbalansējošie skūteri ar lielu braukšanas attālumu un futūristisku skatu no malas.Pie mums tirdzniecībā Lasīt vairāk...
„ GEO ROAD „ Orientēšanās spēle.
2015-08-17
Online orientēšanās ietver QR kodu meklēšanu un skanēšanu noteiktā maršrutā. Katram QR kodam ir noteiktas GPS koordinātes, Lasīt vairāk...
DJI Phantom 3 ( Professional un Advanced )
2015-06-03
Dji phantom 3 professional. Revolucionārs multikopters ar advancētu vadību un 4k video uzņemšanu. Dji phantom 3 professional. Phantom3 ir Lasīt vairāk...
Sekošanas mobilā aplikācija OnlineTracing
2015-02-24
Onlinetracing.eu ir mobilā aplikācija, kas ļauj izsekot mobilo tālruni reālā laikā un pārskatīt Lasīt vairāk...
Pirktākās preces
Iesakam
2023 GPScentrs.lv | Lielvārdes iela 4, Teika, Rīga | tālrunis 26464922